LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…sigurno bilo ispod 100.000 EUR
….. za par godina vrednuje i 150.000 EUR

2000 soba x 100k = 200 mio eur = 6600 kuna/dionica

I sad pomislimo, da lrh napravi sale-lease back transakciju (ili stavi nekretnine u nekretninski fond) i sama nastavi samo sa poslovanjem/upravljanjem hotela…

Ima kod opatije puno opcija. Ali prvi korak ce biti nestu u smjeru opcine/cerp…

tata dalibor – evo arnt izbacila prospekt. jeste radili već usporedbu lrh -arnt. ebitda i izvedenice smo već naučili tko je htio naučiti. kako stoje stvari s adr, revpar – što točno se mjeri jednim pokazateljem , što drugim tj. koji je važniji – da adr bude viši, dakle viši prihodi na manje jedinicia, ili da revpar bude viši – viši prihodi na više jedinica – sitno al dinamitno ili pak ekonomija obujma

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Jucer isao od Zg do beca. Isao sam na jedan mali prijelaz:
hr/slo granica 20 minuta (na macelju bilo 25 minuta po pricanju kolega koji su isli)
slo/at granica 35 minuta.
Od eu bez granica nema niti slova na papiru.

Turistička noćenja u prva četiri mjeseca porasla 26% / http://www.seebiz.eu/turisticka-nocenja-u-prva-cetiri-mjeseca-porasla-26/ar-155329/

stigao gricko na 3800 🙂

www.lociraj-popust.com

Povukli nas Saucha i Pupovac. 😀

ja mislim da je trenutni zbroj sestara na ATH – gledajući 2009 pa nadalje :)))

www.lociraj-popust.com

nesto se desava kad obe povlace

Nema vise puno tih slobodnih dionica na tim razinama. Ne znam sta radi CERP oko njihove odluke o prodaji 3000 komada ali svakako mozemo zakljuciti da ako mirovinski fond svaki mjesac “pogricka” par sto komada..onda polako, polako ce i brod LRH uhvatiti svoj ritam.

I nije da ne bi rezultati davali potporu tom rastu. Opatija kao destinacija moze pridobit jos puno. Pa neka bude to dodatnih 1 ili 2% godisnje na cijeni destinacije. I ako tome dodamo jos nove kapacitete, renovaciju te opci gospodarski rast i optimizam…

Svakako ce biti interesantno u cetvrtak kad bude skupstina. Mozda se cuje koja nova informacija.

Cijene po kojima se prodaje novi hotel su me pozitivno iznenadile. Soba se u sezoni prodaje po vise od 200 eur. Ove godine to jos ne moze ostvariti maksimum ali vec nagodinu samo taj novi hotel moze prihodovati i do 35.000 eur po sobi sto je onda rast prihoda od nekih 17% samo iz tog hotela.
Nekako mi se cini da cu ja ipak morati ponovo zasukati rukave jer je uprava bila preskromna u svojim izracunima.

Nemoj misliti na m2!

Htio bih reći kako ova dionica tehnički izgleda trenutno najbolje na trzistu! Tjedni graf joj je odličan, spajanjem otpora iz 2012 i 2015 dobijemo mogući target od cca 6000kn.

Pozdrav!

POCELA UTAKMICA , ajmo Bane – DELI.Si

New Report

Close