LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


mama stavi i naše…[lol]

U Šeparevićevoj škrinjici za 21 stoljeće….
[lol] [lol] [lol]

La vita e bella!

a jeste li vi čitali bojno polje istra?

najsnažnije borbe u opatiji koja je u plamenu, a tunel kroz učku miniran [lol]

Ovi koje ne vjeruju u LRH neka se zamisle nad slijedećim:

-MCAP LRH po sadašnjoj cijeni (4.900) je točno 200 mio EUR-a
-neki čeh ulaže 5 km od Opatije 200 mio EUR u neki šoping centar
http://www.jutarnji.hr/istra_i_primorje/clanak/art-2008,1,6,,104080.jl

Zar svi hoteli LRH-a na najboljim lokacijama u Oopatiji vrijede kao jedan šoping centar na periferiji Rijeke?

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Ovi koje ne vjeruju u LRH neka se zamisle nad slijedećim: -MCAP LRH po sadašnjoj cijeni (4.900) je točno 200 mio EUR-a -neki čeh ulaže 5 km od Opatije 200 mio EUR u neki šoping centar http://www.jutarnji.hr/istra_i_primorje/clanak/art-2008,1,6,,104080.jl Zar svi hoteli LRH-a na najboljim lokacijama u Oopatiji vrijede kao jedan šoping centar na periferiji Rijeke?

Sve si rekao u svom postu! [thumbsup]

Baš sam si danas razmišljao jesam li skupo platio dionice kada sam ih kupovao (prosječno) po 5500 kuna.
Kako sam trenutno sa LRH u minisu (ovo mi je jedini minus u portfelju i do sada najveći uopće) ispada da jesam.
Ali onda sam shvatio da nisam ja skupo kupovao već ovi koji sada prodaju to čine neopisivo jeftino.
Čim ulovim kavu lovicu – hopa cupa – prebacim ju u LRH. [smiley]
Ja sam potpuno miran što se tiče LRH [thumbsup]

La vita e bella!

evo nam još dobrih vijesti

Vaš link

mislim da je preduvijet svemu tomu pronalaženje pravog i kvalitetnog strateškog partnera…

Ma nista od toga , sve to ne drzi vodu . situaciaj identicna kao sa adrisom .

najvrednije stvari u životu su besplatne

Moj ulaz na ovoj dionici je 5400kn.
čini mi oko 30% moga portfelja.
Nisam je prodavao kada je bila ni 7200kn.
Moj target je mnogo viši,ali nebi o brojkama,da ne misli neko da se šalim.

A što da ja radim? Kupio po 7.100

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Turisti trenutno nisu interesantni investitorima i to je ono što me najviše muči. Pogledajte samo kretanje cijena zadnjih 6 mjeseci za npr.SLRS, ARNT, LRH, SUNH, PLAG i da ne nabrajam više. Malo je njih koje nisu pale 20-30%. Ostatak je toliko nelikvidan da nije vrijedan spomena. Dok se taj trend ne okrene bojim se da nam se ne piše dobro.

Pozdrav

kolege, a da li bi vi uložili u naš turizam ovakav kakav je? [cool]

Mislim da će doći turisti u fokus, bar se nadam , ja uzeo LRH, PLAG, MAIS, ISTT prije koji tjedan, ali svjestan sam da neće odmah rasti. Mislim da se ipak neke stvari pomiću, recimo Maistra radi zaista kvalitetno. Valjda ne moramo čekati da Todorić pokupuje turiste da bi počeli podizati profit.


kolege, a da li bi vi uložili u naš turizam ovakav kakav je? [cool]

Ne bih. I ja bi, kao onaj Čeh, radije uložio 200M € u neki šoping centar koji će mi za godinu dana vratiti još 50M nego u 10 neprofitnih hotela.
Međutim, ja ne kupujem hotele nego nekoliko dionica za koje se nadam da ću ih prodati 10% skuplje nego sam ih platio. I, nekim čudom, to mi uvijek uspjeva.[thumbsup]

New Report

Close