LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Primorske novice –

mirovinac pojačao poziciju za 297 a promet bio 300 prije neki dan

sutradan promet 200 dakle ukupno 500 u dva dana

cerp na istom

dakle izašao MB sa zadnjih 500???? Vi mislite isto???

Da to je bitno da izade u komadu


mirovinac pojačao poziciju za 297 a promet bio 300 prije neki dan

sutradan promet 200 dakle ukupno 500 u dva dana

cerp na istom

dakle izašao MB sa zadnjih 500???? Vi mislite isto???


MB je odavno out….to su neki drugi prodavali

Ljetne rasprodaje…pocele. Realokacija kapitala…

Prije bih rekao da su ovo panične rasprodaje uslijed Agrokora, stvaraju se neke nove prilike, a LRH se ne smatra toliko potentnim.

ja sam prvo mislio da je cerp krenuo van, ali pošto su podaci pokazali da nije tako, onda je lako moguće da određeni dioničari idu u druge pozicije, mada ja osobno radi rizika ne bih išao u npr LEDO i JMNC (iako je cijena jako primamljiva)

www.lociraj-popust.com

Da. Sve je sada pitanje rizika i šta želiš imati. O tome je pisao i Daliborop – neke stvari možda su jeftine…ali je rizik drugačiji.

Ovjde kod LRH bar znamo: nema puno duga / razvoj odnosno investicije su sada isplanirane / prihod ne ovisi samo o hrvatskim gostima / i nekad (neznamo kada) će to ići u prodaju.

I to je to. Za mirne živce.

Osobno, svaka cijena Jamnice i Leda koja je više od nula, meni je rizična.

i još nešto. Ako kupuje AZ mirovinski fond…to pomeni znači kao da so dionice maknute sa tržišta. Nisu oni daytrade investitori…pogotovo na ovoj nelikvidni dionici. Što znaći, da kad bude neko veće zanimanje za LRH…neće moći dobiti dionice uz neki popust.


Osobno, svaka cijena Jamnice i Leda koja je više od nula, meni je rizična.

te firme vrijede ali kako su dio kolaterala agrokora, onda je njihova vrijdnost uvelike smanjena…a kako se ne zna niti koliko tocno, to cini njihovu volatilnost glavnim problemom u odredjivanju cijene.

AZ nije jedini koji kupuje. Pratio sam malo ove veće promete. AZ je dosta toga pokupio ali prošlo je tu nekih većih kupnji i pored njih.
OK, malo je panika na tržištu ali mislim da je LRH već sada dosta diskontirana u odnosu na ostatak turista pa ima smisla da se tu traži mirna luka sa dobrim potencijalom.

A netko možda trenutno vidi neku bolju priliku pa se onda vrati i po 10% skuplje jer mu se to isplati. Zašto ne.

Nemoj misliti na m2!

New Report

Close