LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Da nije ušao mirovinac u LRH ne znam tko bi brani cijenu, bili bi več na 3.000 kn…

možda smo već sutra na toj koti… sutra je novi dan/val…

Agrokor se treba spašavati, pa za koji tjedan kako kaže Plenki treba kupiti INA-u, mislim odakle pare, da li če mirovincima šta ostati u kasici-prasici iz koje se uzima po direktivi pa su tako naši mirovinci dokapitalizirali Ledo i ne znam šta još…

turizam je jedino što još vrijedi u ovoj državi….ali ne može cijela država živjeti od turizma, kada maknu tu spodobu iz Agrokora i ja ču češće u Konzum, nema nam druge ili će nas nestati u svakom smislu…

Nemoj se bojat da mirovinci nemaju novaca, oni jedino nemaju kuda ulagat.


Nemoj se bojat da mirovinci nemaju novaca, oni jedino nemaju kuda ulagat.

Imaju u ledo :)) todoricev hotelski posao bolje da je kupio ostoja.

Status Quo: Roll Over Lay Down

skupština dioničara, 11.05.

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/qIcquIeZcpxI6cnvAypLqg==.pdf

http://www.remisens.com/cms_media/web/biz/news/Godisnje-izvjesce-o-poslovanju-2016..pdf

ima i ovdje zanimljivih informacija. Što se tiče investicija, vidim da je izgradnja hotela Zagreb uvjetovana promjenom urbanističkog plana, pa je vjerojatno zato rok pomaknuti na 2019. Kvarner dobiva još jedan vanjski bazen i plažu, Marina bazen i nove smještajne kapacitete, Istra povećava kapacitete za trećinu, Imperial ide kompletno u obnovu i na remisens premium standard, vila Slatina ide u funkciju, kamp Medveja u kompletnu obnovu.

izgleda da je počelo prebacivanje ove 3.000 dionica

www.lociraj-popust.com

nadam se da nije cerp (po meni ne bi trebali ispod 3800)


nadam se da nije cerp (po meni ne bi trebali ispod 3800)

više je pitanje ko kupuje…jer:
=> ako je mirovinac, onda se pitam, zašto ne idu malo više i skupe malo više toga
=> ako je ostoja, onda je jasno, zašto smo sa cijenom gdje smo
=> ako je ko novi – pa to je super.

A važno je, da je očito 3500 grana..

Giorgio II

Kažu, otvorenje u lipnju

Nemoj misliti na m2!

[/quote]
više je pitanje ko kupuje…jer:
=> ako je mirovinac, onda se pitam, zašto ne idu malo više i skupe malo više toga
[/quote]

kako vidno u zadnjih promjenah AZ kupuje.

bitno je da cerp ne prodaje na malo

New Report

Close