LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evidentno je da je proces prodaje zaštekao jer je cijena postavljena visoko. Iz tog razloga nije prošle godine iskorišten sav investicijski potencijal. Mislim da su toga oni itekako svjesni pa će najesen krenuti u puno jače investiranje. Samim time im i ciljana cijena prodaje postaje prihvatljivija od strane kupaca.

@daliborop
Prošetao sam se tim kampom, ima tu jako puno prostora za napredak, a uvala i plaža su prekrasni, a ako se cesta izmjesti dobiva se strašno puno na atraktivnosti.

A gdje cestu izmjestit? Jedino ju se može izmjestit u zrak (most) ili i most i tuneli. Kolika bi bila cijena toga? Ako se misli na Liburnijsku zaobilaznicu to nije alternativa postojećoj cesti.

Ocito ovo drzava ne misli prodat iznad 3000kn

@ejpox
koliko znam cesta bi svakako ostala za lokalni promet, samo bi se rasteretila, tranzitni promet išao bi na buduću liburnijsku zaobilaznicu

darac
a kada će to biti? kako smo poznati po agilnosti, vjerovatno za 5-6 g!!

UPU Medveja – promet
Cesta se izmješta iza kampa, ulazi se sa gornje strane.

Na prostoru zone smještajnih kapaciteta u Medveji (T14 i/ili T2 i/ili T3) planira se:
− izgradnja manjih smještajnih kapaciteta (hotel s pratećim sadržajima, depadansama i sl.),
− izgradnja bazena sa morskom vodom, uz potrebne prateće sadržaje kao što su sanitarije,
tuševi, garderobe,
− ugostiteljski sadržaji (restoran, slastičarnice i sl.),
− trgovački sadržaji (manje trgovine sa sportskom opremom i dr.),
− sportsko-rekreativni sadržaji kao što su igrališta za badmington, stolni tenis, kuglana,
skakaonice, tobogan, čamci, ronjenje i sl.,
− sva potrebna komunalna i urbana oprema (klupe, rasvjeta, popločenja i dr.),
− parkirališne površine, a u neposrednoj blizini smještena je i donja stanica žičare za Učku.

Temeljem isparavka usklađenja PPŽ Primorsko-goranske županije (SN br. 50/06) unutar zone
ugostiteljsko-turističke namjene T14 i/ili T2 i/ili T3 – zona Kamp (Medveja), moguća je osim
gradnje i uređenja hotela s pratećim sadržajima, trgovačke, uslužne, ugostiteljske, športske,
rekreativne i zabavne i sl. namjene (T1) i gradnja i uređenje turističkog naselja (T2) te gradnja
i uređenje postojećeg kampa (T3).
Cestovni pristup do sadržaja u zoni smještajnih kapaciteta u Medveji omogućen je planiranom
prometnicom oko uvale (rang lokalne ceste).

Nemoj misliti na m2!

Nedavno sam postavio ptianje o kategorizaciji renoviranog hotela Epidaurus, odgovoreno mi je da se podiže s 3* na 4*, međutim da će se to provesti tek dovršetkom hotela! Sad gledam ponudu za ovu godinu i dalje stoji 3* te se kao takav prodaje za ovu godinu, također cijene su bliže 3* nego 4* pa ako ima nekog tko zna da potvrdi da li će biti 3* ili 4*? Kada će biti otvorenje novog hotela? Pošto ponuda kreće 5.4. to bi značilo da je otvorenje za oko 3 tjedna? Hvala unaprijed!

NEW 2017 – Remisens Hotel Epidaurus
05.04. – 23.10.

Hotel (3*) u Cavtatu, smješten nekoliko koraka od šljunčane plaže
pruža spektakularan pogled na kristalno čisto more Dubrovačke rivijere
NEW 2017 – novorenovirani hotel postaje dio brenda Remisens

Soba već od
58 € za noć
Min. 2 noći

Bit će 3* iako će uređenje biti na razini 4*, no 4. zvjezdicu ne može dobiti jer sobe nisu dovoljno velike.

Na natječaju za projektiranje idu preuređenje Albatrosa, dogradnja i preuređenje Istre, obnova tavana Bellevue, dodatni radovi na Palace-Bellevue, rekonstrukcija vile Slatina, adaptacija i prenamjena određenih prostora u Admiralu, prenamjena dijela prostora i preuređenje Imperijala, prenamjena dijela prostora i izgradnja vanjskog bazena vile Belvedere, novi hotel Zageb, novi autokamp Medveja, prenamjena dijela prostora i izgradnja vanjskog bazena hotela Marina. Ukupna investicija svih projektnih zadataka zajedno je 235 mil kn (bez opreme). Rokovi dovršetka radova gradnje su koliko vidim za sve projekte početak iduće sezone.

@ticker
Hvala za informaciju, ovo su velike investicije za LRH, 235 mil kn. Ja sam prezadovoljan ovime, pogotovo za izgradnju novog hotela Zagreb, uređenje Imperijala i Istre (pretpostavljam da ide dizanje na 4*) i autokampa Medveja. Sve nas trenutno frustrira cijena, ali mora to doći na svoje, kad tad. Samo strpljivo, ovo su jako lijepe vijesti. A i Giorgio II samo što nije spreman za ovu sezonu.

Kolega ticker, imate možda pojedinačne iznose samo za par većih investicija, čisto da procijenim opseg radova za te objekte?

New Report

Close