LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Stari vidiš da imamo sramežljivu zaštitu fondova sa 50 kom na bidu.
Nije mi jasno po kojoj logici smo računali da ovo vrijedi 5280kn prije godinu dana, kada nitko nije spreman platiti ni 4000kn.

Je to se i ja pitam kako prvo ratko pa matko pa cerp pa pa a kupca ni od korova nevalja za male nikako

Nema rasta dok država svoje ne iskrca, a njima treba za dnevnice neće oni skupo prodavati. Malih nema a fondovi znaju kako država skrbi o novcu poreznih obveznika. Kad ode taj paket, lagano će ljeto, pa dobro izvješće pa će to skokovito preći 4000. Nije lako pušit minuse u trenutku kad sve drugo više manje raste, ali bit će to sve dobro. Strpljivima se sva vrata otvaraju.

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table


Stari vidiš da imamo sramežljivu zaštitu fondova sa 50 kom na bidu.
Nije mi jasno po kojoj logici smo računali da ovo vrijedi 5280kn prije godinu dana, kada nitko nije spreman platiti ni 4000kn.

ako prodate na 3600 spasili ste se agonije i u biti zaradili jer ce vam druge dionice donijeti mnogo mnogo vise. pa sto se ceka?



Stari vidiš da imamo sramežljivu zaštitu fondova sa 50 kom na bidu.
Nije mi jasno po kojoj logici smo računali da ovo vrijedi 5280kn prije godinu dana, kada nitko nije spreman platiti ni 4000kn.

ako prodate na 3600 spasili ste se agonije i u biti zaradili jer ce vam druge dionice donijeti mnogo mnogo vise. pa sto se ceka?
[/quote]

Sta bi prodavao na 8 ev.ebitda po 3600kn, kada sam ljetos skidao po 4000kn.




Stari vidiš da imamo sramežljivu zaštitu fondova sa 50 kom na bidu.
Nije mi jasno po kojoj logici smo računali da ovo vrijedi 5280kn prije godinu dana, kada nitko nije spreman platiti ni 4000kn.

ako prodate na 3600 spasili ste se agonije i u biti zaradili jer ce vam druge dionice donijeti mnogo mnogo vise. pa sto se ceka?
[/quote]

Sta bi prodavao na 8 ev.ebitda po 3600kn, kada sam ljetos skidao po 4000kn.
[/quote]
Krivu si “skidao”
🙂

Uvijek je krivo! Tada su oko nje kruzili potencijalni kupci i bilo je pitanje dana kada ce netko izbrojati 5000-5500kn, Kockanje nije proslo.

Jos 2 mj, pa ce velebni valjda objaviti neki plan kako dalje plovit.

Idemo delati


Idemo delati

Još jedna godina jenepotrebno izgubljena.U najboljem slućaju slijedeće godine bi se moglo očekivati efekti ovih novih investicija,ako su manje.Veće investicije tek za dvije godine.
Bolje ikad nego nikad.

Sviđa mi se ova rečenica”izgradnja, dogradnja i preuređenje više objekata u LRH u Opatiji”.
Nadam se gradnji hotela Zagreb ili kako će se već zvati i uređenju na 4* hotela Belvedere i Imperijal, mislim da su to hoteli koji vrište za obnovu.
Imamo potencijal i za novi hotel u Mošćeničkoj dragi, bila je i najava za njegovu gradnju.

prošlo 180 komada po 3.600 kn….

Koliko ja čujem idu značajne investicije u Medveju. Pisao sam već o tome kakav je to neiskorišteni potencijal. Radi se o 40.000 m2, koji kada se izmjesti cesta imaju izlaz direktno na plažu za koju su dobili presudu da je i glavnina plažnih objekata njihova pa se otvara priča u resortu koji ima “vlastitu” plažu.

Kako do sada je kamp donosio minimalne prihode, očekujem puno od ovog poteza. Ovih dana zainteresirani podižu dokumentaciju pa će biti sigurno procuriti još detalja što se točno planira.

Nemoj misliti na m2!

New Report

Close