LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Polako ce steci prodaja turistickog portfela –

Hvala

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Mozda bi uprava trebala malo pogledati kroz prozor i vidjeti da se konkurencija svim snagama trudi napraviti koju sobu vise.

Optimizam iz Opatije: Katarina line najavila gradnju hotela na Slatini

Ovo je najgora turistička dionica na ZSE…
znači ovo se ne može niti prodati, eventualno pokloniti ako netko hoče…

Stari ovdje je potencijal sve veci i veci. Do 2020 imat cemo potencijal za ulaganje od milijardu kuna. To samo tupi investitori ne kontaju. Evo plag je na 6300kn, a nas potencijal lrh+c skoro hvata 5000kn

je ima ovo smisla 440 dion. prosjek 3900 i mi nemamo kupaca strašno koja banana cca 2milje kuna

ostavit cemo mi kod darca i gaće

Prognoza kretanja cijena:
2017 3900kn na 1 potencijal
2018 4200kn na 1,3 potencijala
2019 4500kn na 1,6 potencijala
i 2020 na 4800kn imamo ravno 2 potencijala

Frenki mozes li prokomentirati plan uprave? Po meni odlicno jer je potencijal narastao 100% u 4 god.

Cerp je donio odluku o prodaji preko 3000 dionica preko burze. Eto razloga zašto se spušta prosječna cijena

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

sokole
odakle ti to?


Cerp je donio odluku o prodaji preko 3000 dionica preko burze. Eto razloga zašto se spušta prosječna cijena

Vaš link …

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

eh samo nam je i to trebalo

nek se što prije i tog tereta riješimo

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

ja ne mislim da će se to dugo prodavati

www.lociraj-popust.com

New Report

Close