LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

danas bi moglo biti izvješće i tamo 🙂

e tamo bi moglo biti više čudnovatih brojki 😀 😀

od nadnaravne uprave, he he 😀 😀

do 3.9 250 komada pa kako nema kupaca izgleda da smo u zabludi

367 3.9

Lipa cifra da to mirovinac poklopi

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

mislim da je to sve od MB da vidimo ima li kupca

super izvješće 360kom na prodaji a kupaca ni za leka (firma u prodaji)

kakva burza jedino da nagovorimo bloger a da se smiluje

101 🙂 vrijeme je da se riješiš ove patnje 😀
postaje preteško za tebe 😀 😀

@ValueWalk – pa Šehanović mi je odgovorio, da “negdje do 5. mjeseca svake godine mi napravimo plan investicija koje će biti u funkciji naredne godine. Slijedom toga ćemo najkasnije do 5. mjeseca 2017. nadopuniti Strateški plan u dijelu za 2018. godinu za investicijama (i efektima tih investicija) koje će biti u funkciji te (2018.) godine ali i projekcijama efekata tih (i prethodnih) investicija za razdoblje 2017.-2020. ”

Tako da očekivam, da če biti više jasno za 2 mjeseca. Ajde možda 3. Ali nije bitno.

Znači vjerojatno će na jesen krenuti gradnja hotela Zagreb od 100 soba, ali bi trebalo još koji hotel dignuti sa 3 na 4 zvijezdice jer za to firma ima financijskih mogučnosti a digli bi prihode i zaradu jako i opet će unatoč tim investicijama ostati nisko zadužena firma…
kad več nema prodaje i širenja izvan Opatije bar da uvedu dividendu i mrovinci bi ovo odmah nasvirali na 5.000 kn…

Dalibor nije komentirao prikazivanje dobiti za prošlu godinu što se je ranije uspješno skrivalo, ne vjerujem da im je ponestalo trikova…
da uvedu dividendu od 100 kn sve bi bilo drugačije…

18% raste vrijednost firme svake godine. To realno za samu cijenu ne znaci nista.
2017 god. ocekujemo prihode od 310 mil
2018 god. prihodi 330 mil kn

Meni je to slabo!

A jel prihvaćen onaj prostorni plan za hotel Zagreb?

ništa se ne događa mora da će ići dolje imaju penzići vremena na bacanje

New Report

Close