LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

7% veci prihodi su sasvim ok, cak i zadovoljavajuci, KressoM. Ono sto je tragicno je 1 % porast nocenja u najboljoj tur. godini. Pretpostavljam da ti je to sasvim ok, buduci desetgodisnji LRH dionicaru? Sa 1% vise nocenja ili nemaju dovoljno kapaciteta pa ocito treba ici u investicije ili postoji zadovoljstvo/plan sadasnjim stanjem.

hehe
Bravo Kresso, slažem se.

@oldgunner: ne znam kako nije, stavite amortizacijske stope na normalnu a ne ovako agresivnu razinu i imamo neto maržu iznad od 20%. Ako to nije dosta, pogotovo za turista, onda ne znam što je.
S ostalim bi se složio, ako novci ne idu u dividendu već ostaju u kompaniji jedino opravadanje je rast kroz nove investicije.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Pa ne mogu Whiterhose po dvoje spavati u krevetu 🙂

Ljudi se čude kao na HUPZ koji ne prati rast koji ostvaruje Zagreb općenito. Postoje fizički limiti i oni su ih dosegli, s jedne strane je plus jer znači da si popunjen ali s druge strane ako hoćeš rast moraš graditi novo. S ovim prvim se može zadovoljit vlasnik par apartmana, nikako i ozbiljna kompanija poput LRH

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Izvjesce je ocekivano. Po najavama copy paste ce biti i za 2018,19,20 i onda se mozda dogodi prodaja.

@whiterose:

Gdje sam vas to napao ili obratio se jednom rječju osim ovog za po dvoje u krevetu što je očita zezancija? Niti sam u svom osvrtu rekao da je sve med i mlijeko…

Ako se oko nečega ne slažemo to ne znači da je odmah rat, pa nismo u saboru.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Ispricavam se ValueWalk ako je to zvucalo kao neki napad, zaista i nije. Samo ne gledam blagonaklono ne samo na ovaj ER vec i na cijelu godinu od LRH.

amortizacija MONSTRUOZNA. – 33 posto prihoda

postigli su nemoguće – skinuli su solaris sa trona.

tata dalibore, djeca čekaju, gdje ste 🙂

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

1% više noćenja je odlično s obzirom da smo na pola godine bili u manjku 6% (ako se tog još netko sjeća) jer je Palace-Bellevue bio zatvoren 4 mjeseca na 3Q je bio manjak 2% (očito sezona su puni svake god) što zapravo znači da je 4Q bio fantastičan i pokazuje koliko je navedeni hotel bitan a sada je na 4* i veće su cijene!!
Ja zadovoljan jer su sa postojećim kapacitetom zaradili više 😀
Ove godine berba 😀 Rast ce broj noćenja za po mojoj procjeni bar 10 % jer navedeni hotel radi ove god full 😁 a u 3i4Q stiže još ovaj novi hotel sa 180 soba 😁😁 a sezona ce biti svima pa i njima još bolja 😎😎
Ako su na 1% više noćenja ostvarili 8% vise poslovnih prihoda, koliko bi onda moglo biti bolje 2017te 😇😇
Koliki ce biti EBITDA??
LRH očito u ovakvoj vlasničkoj strukturi ima ograničenje da investira van Opatije i okolice i u datim okolnostima rade fantastično!! Očito je uprava procijenila (ne sumnjam stručno) da im se ne isplati graditi novi hotel jer su mogli sami ne prodati zemljište nego Zubaku nego tamo sami praviti hotel koji on sad radi 😬
E sad je samo pitanje što napraviti sa novcima koji će stići ove god?? Već ove ode 4mil na porez 😩
Opatija poslije lokalnih izbora nadam se leti van 😂😂
Ima jedna jako dobra stvar 😀
Ova priča nije balon 😇😇

Lrh zivi na prodaji nekretnina i to je cijela prica.


Izvjesce je ocekivano. Po najavama copy paste ce biti i za 2018,19,20 i onda se mozda dogodi prodaja.

Onda neka godišnje grade po jedan hotel i krenu sa dividendom i ja nikada onda ne bi van, penzija…

očajno izvješće. sisaju gdje stignu.

U lrh ocito nisu predvidjeli da ce slovenci skinuti zice, pa su racunali da ce naredne 2-3 sezone propast zbog emigracijske krize.

New Report

Close