LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zbunjuješ ljude i govoriš krivo i potpiruješ netrepeljivost prema većinskima (bilo to o Ostoji, Jaki ili EPIC-u) i zato reagiram, a ne zato jer se radi o RIVP-u. Podržavaš opće mišljenje da su svi većinski tu da prevare male i da većinski ne bi ništa smio raditi da ne povrijedi osjećaje malih. Ko mala djeca.

Niti podržavam takvo mišljenje niti sam to rekao, to je uostalom samo jedna od X stvari koje treba gledati kod odlučivanja o ulaganju. Ponavljam, imam dionice Valamara odavno a tada sam još i podebljao marginom. Dakle, samo sam racionalan.

Ali svatko ima pravo na svoje mišljenje, nismo u braku da se moramo oko svega složiti.

@Barikb

Ne znam o kakvom trolanju pričate, dajte mi molim vas jednu temu gdje sam trolao / drukao i sl. umjesto da sam probao dati konstruktivan doprinos temi.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Buduci da vecina pise kako je prodala dionicu ja javljam kako sam postao nedavno dionicar LRH po prvi put. Dugo sam pratio dionicu i proucavao sve ali tek mi se sada sve poslozilo (imao sam novca+cijena je pala). Ne zuri mi se nigdje, ako u sljedecih mjesec-dva cijena ostane na 3600-3700 planiram poduplati poziciju.

Ma nitko nije prodao dionicu. Svi smo jos u dokapu, ali nismo zadovoljni trenutnim radom uprave. Do petog mjeseca, kada bi se trebalo nesto konkretnije saznati ima jos puno.


Ma nitko nije prodao dionicu. Svi smo jos u dokapu, ali nismo zadovoljni trenutnim radom uprave. Do petog mjeseca, kada bi se trebalo nesto konkretnije saznati ima jos puno.

MB znam da je prodao ali covjek je otisao negdje drugdje jer mu se ovo ne da cekati. Ima takvih jos koji misle da mogu bolje i to je korektno.
Ali nakon sto je usao MF, ja sam siguran da je ovo moja penzija a kako mi sada lova i ne treba mogu cekati.

Radovi na Giorgio II napreduju punom parom, ali vidim i radove na hotelu Mediteran, sad da li je samo fasada u pitanju, jer na stranicama LRH nema ništa o obnovi Mediterana.
http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=867794&page=74

Svi ulazu strasne novce, a mi moramo razmisljat
http://www.vecernji.hr/gospodarstvo/ove-godine-otvara-se-50-novih-hotela-1144154

koji broj dionica se vrti oko 3600 nešto tu ne štima

jako dugo se drži cijena na 3600 ne znam možda je dogovor inače nema smisla

PBZ D.D. (02535697732) jedini prodaje iz Top10 … sve ostalo je rasporedjeno po manjima

Što ovo znači za LRH, nisam baš toliko proučavao…

Zahtjev za izmjenom urbanističkog plana:
“…zahtjev LRH da se umjesto kongresnog centra na prostoru nekadašnjeg hotela Zagreb planira zona turističke namjene.”

Na mjestu hotela Zagreb planira se novi hotel do 100 soba, a iza toga i zgrada uprave tako da se oslobodi vila Hermitage za prodaju

Nemoj misliti na m2!

Mrtva je situacija na LRH. Osječaj je, kao da bi čovek trebao platit da se riješi svojih dionica. Ali baš zanimivo – uz čitavu pozitivnu turističku evforiju ipak i velike kompanije mogu ostati dugo ispod svih radara. Baš me zanima kada će biti malo više zanimanja…

Ali barem je živa i dobra prognoza za ovogodišnji biznis 🙂

New Report

Close