LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

SLO/DELO – Hrvaski hotelir se s tozbo proti portoroskim gostincem

Maratonci teku dalje u poslednja dva ( godina ) krugova kako bi se prodaja zavrsila negdje u 2018 , slusao sam neku presentaciju hotela Marriott Marquis koji prognoziraju rast turisticke aktivnosti u iduci godini a BOOM u 2018 radi globalnog UPcycle-a .

Ustani LRH, dionicari te zove , zove ,ustani LRH pjevat ci cu !

Najbitnije je da nije prodana.Gdje ce cijena je sporedno.Ili jesi ili nisi.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Ovdje se cijede zadnje kapi limuna. Ovi na 4000 kuna ni ne namjeravaju prodat cim se pocme kupnja dizat svi ti nalozi ce pobjec. Znaci pokusava se uvatit jos koja dionica oko 3500-3600 sto na kraju nije ni bitno. Najbitnije po meni je da nema prodaje nema predaje.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!



I to je moguče jer dosta se toga prosulo po BID-u a nitko iz TOP 10 ne prodaje…

Jednom sam predlagao u tadasnjem sda-u da se napravi softver (ili kupi gotov) a koji bi analizirao moguce makinacije.
Naravno da su glatko odbili uz obrazlozenje kao "sto oni imaju od toga"…tipicna hr zabokrecina.
A hanfa sa onim prirepkom matekom nije u stanju nista napraviti ako ne dobije mig politike.
[/quote]

To je posao Hanfe a ne SDA/SKDD-a.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."




I to je moguče jer dosta se toga prosulo po BID-u a nitko iz TOP 10 ne prodaje…

Jednom sam predlagao u tadasnjem sda-u da se napravi softver (ili kupi gotov) a koji bi analizirao moguce makinacije.
Naravno da su glatko odbili uz obrazlozenje kao "sto oni imaju od toga"…tipicna hr zabokrecina.
A hanfa sa onim prirepkom matekom nije u stanju nista napraviti ako ne dobije mig politike.
[/quote]

To je posao Hanfe a ne SDA/SKDD-a.
[/quote]

Mozda ali ispada da nije na kraju niciji.

moga bi se i paket na 4 popapat ako to uistinu ide na bubanj

http://www.finance.si/8852011?utm_content=link_9&utm_medium=email&utm_campaign=pismo_urednika_06122016&utm_source=06122016&f_tid=1822f416e5dd33c69c70eca87085c807 , znaci sve ce bit na prodaji . Bane , jesmo li spremni !

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/hotelijeri-i-iznajmljivaci-progovaraju-o-novim-nacinima-na-koje-ih-ucjenjuju-njihovi-gosti-dajte-mi-jeftinu-sobu-ili-cu-napisati-losu-kritiku/5349179/

nema popusta 😀 ni u LRH


http://www.finance.si/8852011?utm_content=link_9&utm_medium=email&utm_campaign=pismo_urednika_06122016&utm_source=06122016&f_tid=1822f416e5dd33c69c70eca87085c807 , znaci sve ce bit na prodaji . Bane , jesmo li spremni !

Ovj link sam stavio i na LRHC jer je on drugi dioničar u Istrabenzu…

netko se pretovara ništa se ne vidi

Što je previše je previše, več mjesecima se svako malo netko istrese po 30 komada i ruši cijenu i onda još po 10 komada stavlja na prodaju stalno po malo, a u TOP 10 promjena nema, to su kroz zadnjih 5-6 mjeseci več ogromne količine stalno 30 pa10 i tako u krug…

nemam šta drugo reči već da netko iz nekog interesa zakucava cijenu prema dolje…

Baš je ovo zanimljivo.
U LRH uđe mirovinac i dionica padne 15% ?
U LRHC uđe mirovinac i dionica narste 20% ?

Nemoj misliti na m2!

New Report

Close