LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

>bez njih ne moze izmjestiti niti iz opatije niti sa burze sto je jako dbro isto za nas.
@Investimire, tebi je pamet kao u dore (iz crtica “nemo i dora”). ali da te podsjetim da je opatija prodala u slucaju LRHC na nacin da su zaj…li malo kao nitko do sada.
tako ce napraviti i opet samo ako ce biti prilike.
sdp masonerija drzi do malih samo 1 mjesec uoci izbora.


>bez njih ne moze izmjestiti niti iz opatije niti sa burze sto je jako dbro isto za nas.
@Investimire, tebi je pamet kao u dore (iz crtica "nemo i dora"). ali da te podsjetim da je opatija prodala u slucaju LRHC na nacin da su zaj…li malo kao nitko do sada.
tako ce napraviti i opet samo ako ce biti prilike.
sdp masonerija drzi do malih samo 1 mjesec uoci izbora.

kakve veze ima općina matulji s cavtatom – nikakve.
kakve veze ima općina matulji s opatijom – itekakve.

zato je lrh cavtat za njih samo cavtat, a lrh opatija njihovo praktično dvorište.

ovo što sam sad napisao, to je kao da sam napisao voda teče nizbrdo. toliko je potrebno trošiti razmišljanja na to.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

koliko još dole

zadnja trgovina na 3511 29/12/2015 znači lesi se vraća kući

Šuljaju se Kinezi opasno po primorju

http://lider.media/aktualno/turisticke-zajednice-opatije-sangaja-potpisale-pismo-namjere-o-suradnji/

Sudeći po reakcijama na TK izgeda da nitko ne uzima ove Kineze za ozbiljno.

Kao da su došli u Lidla obaviti spizu za 100 kn, a Šangaj grad sa 24 mil stanovnika, Kina puna multimiljardera……pa viditi ćemo hoće li upecati i našu LRH….

izgleda da smo u slobodnom padu daleko je daleko 4k

meni se čini da ima puno takvih, koji su odlučili prodat lrh i kupit lrhc.

ovaj na 4k nas bude betonirao


meni se čini da ima puno takvih, koji su odlučili prodat lrh i kupit lrhc.

Meni se to učinilo kao dobra trampa…jer je LRHC podcijenjena…

evo pakt na 4 od 500kom ako je neko još siguran na prodaju lrh vidjet će se ubrzo

Paket je več na 850 komada na 4.000 kn…

New Report

Close