LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I još da dodam.
Naravno da su strane burze nešto drugo, ali nemojmo zaboraviti neke stvari koje su se tamo događale i događaju. Tamo itekako ima insajedrskog trgovanja, lažnih bilanci i muljanja sa rezultatima, potpuno namještenih revizorskih izvješća, katastrofalnih ocjena bointetnih kuća itd. To je puno veća bara ali i puno je više velikih krokodila. Ne idealizirajmo.

Nemoj misliti na m2!

Dalibore, naravno da tamo ima isto svega i svacega, ali svi su svjesni rizika i makinacije ako se otkriju se kaznjavaju ne samo na nivou tvrtki nego i individualno, spram managera koji takovo sto ili ne sankcioniraju (ako su u toj poziciji, tipa nadzorni odbor) ili cak i rade. Probajte se kasnije zaposliti kao manager kada vam je karijera oznacena kao muljatora. To se u Americi posebno gleda, cak sam vidio i slucajeve da investitori salju upite firmi zasto se je taj i taj zaposlio na tom i tom mjestu a prije 5-6 godina je imao aferu sa muljanjem rezultata u godisnjem izvjescu. Da vidite samo kako cijena dionice reagira kada to izadje u javnost. Hocu reci, sve je pod lupom, sve. Kod nas padne i vlada a da dionice se ne maknu ni 1 posto..

Istina, al’ kod njih pobijedi Trup pa su dionice i $ na ATH :))

Nemoj misliti na m2!


Novi član Nadzornog odbora:

Dušan Kotur
Stranka: SDP. Rođen sam 21.rujna 1950. godine u Grabovcu, danas kao umirovljenik živim u Opatiji. Radni vijek sam proveo radeći u vojsci i unutarnjim poslovima.Jedan sam od osnivača GO SDP Opatija, a od 1998. do 2010. tajnik GO SDP Opatija. Član sam Gradskog odbora Gradske organizacije od 1998. do danas. Organizirao i sudjelovao u svim izborima na području Grada za Sabor RH, predsjedničke izbore, za Skupštinu PGŽ, Grada Opatije i Mjesnih odbora od 1999. godine do danas.

A što idu u osvajanje “novih terena” kundakom i bajunetom ili će raditi desant s mora pod Učkom?
Ovo je sprdanje i sa firmom i dioničarima. Dobro je komentator “Bijeloružan ili ruža” sve opisao/la, a ovo vam dođe k’o šlag na tortu. Živili!

ništa pozitivno izgleda sa smo na čeki do iduće godine


Dalibore, naravno da tamo ima isto svega i svacega, ali svi su svjesni rizika i makinacije ako se otkriju se kaznjavaju ne samo na nivou tvrtki nego i individualno, spram managera koji takovo sto ili ne sankcioniraju (ako su u toj poziciji, tipa nadzorni odbor) ili cak i rade. Probajte se kasnije zaposliti kao manager kada vam je karijera oznacena kao muljatora. To se u Americi posebno gleda, cak sam vidio i slucajeve da investitori salju upite firmi zasto se je taj i taj zaposlio na tom i tom mjestu a prije 5-6 godina je imao aferu sa muljanjem rezultata u godisnjem izvjescu. Da vidite samo kako cijena dionice reagira kada to izadje u javnost. Hocu reci, sve je pod lupom, sve. Kod nas padne i vlada a da dionice se ne maknu ni 1 posto..

rečenica – ajmo usporedivati hrv i ameriku po bilo čemu – ta rečenica predminijeva jako puno optizma u ikakvu realističnost i uopće mogućnost usporedbe. ne čini vam se.

bez bloger, rivp nema sanse da biu postala ovo sto je sad. i druge dionice je on učinio transparentnima.

ja nisam on, i mi nismo on, ali mozemo uvijek pisati upravi i traziti pojasnjenja kao so jesmo kod lrh, ili mnogi vjerujem kod lrh, ili novinama kako čine neki na pevecu. uopće, mnogui ljudi primjecuju da njihovi upiti ipak vremenom sve bolje i boilje bivaju primljeni, ne ignoriraju se više kao prije.

glede lrh – pa oni su objavili plkan do 2020. dakle, za koplje su bolji od 90 posto burze.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...



Dalibore, naravno da tamo ima isto svega i svacega, ali svi su svjesni rizika i makinacije ako se otkriju se kaznjavaju ne samo na nivou tvrtki nego i individualno, spram managera koji takovo sto ili ne sankcioniraju (ako su u toj poziciji, tipa nadzorni odbor) ili cak i rade. Probajte se kasnije zaposliti kao manager kada vam je karijera oznacena kao muljatora. To se u Americi posebno gleda, cak sam vidio i slucajeve da investitori salju upite firmi zasto se je taj i taj zaposlio na tom i tom mjestu a prije 5-6 godina je imao aferu sa muljanjem rezultata u godisnjem izvjescu. Da vidite samo kako cijena dionice reagira kada to izadje u javnost. Hocu reci, sve je pod lupom, sve. Kod nas padne i vlada a da dionice se ne maknu ni 1 posto..

rečenica – ajmo usporedivati hrv i ameriku po bilo čemu – ta rečenica predminijeva jako puno optizma u ikakvu realističnost i uopće mogućnost usporedbe. ne čini vam se.

bez bloger, rivp nema sanse da biu postala ovo sto je sad. i druge dionice je on učinio transparentnima.

ja nisam on, i mi nismo on, ali mozemo uvijek pisati upravi i traziti pojasnjenja kao so jesmo kod lrh, ili mnogi vjerujem kod lrh, ili novinama kako čine neki na pevecu. uopće, mnogui ljudi primjecuju da njihovi upiti ipak vremenom sve bolje i boilje bivaju primljeni, ne ignoriraju se više kao prije.

glede lrh – pa oni su objavili plkan do 2020. dakle, za koplje su bolji od 90 posto burze.
[/quote]

je primjeti se rast ove godine pd minus 10%


Dalibore, naravno da tamo ima isto svega i svacega, ali svi su svjesni rizika i makinacije ako se otkriju se kaznjavaju ne samo na nivou tvrtki nego i individualno, spram managera koji takovo sto ili ne sankcioniraju (ako su u toj poziciji, tipa nadzorni odbor) ili cak i rade. Probajte se kasnije zaposliti kao manager kada vam je karijera oznacena kao muljatora. To se u Americi posebno gleda, cak sam vidio i slucajeve da investitori salju upite firmi zasto se je taj i taj zaposlio na tom i tom mjestu a prije 5-6 godina je imao aferu sa muljanjem rezultata u godisnjem izvjescu. Da vidite samo kako cijena dionice reagira kada to izadje u javnost. Hocu reci, sve je pod lupom, sve. Kod nas padne i vlada a da dionice se ne maknu ni 1 posto..

I ne samo to, nego dvije tave i set za poširanje krušnih mrvica i dognječavanje čvaraka dajemo vam besplatno!!! Ups, pardon… 🙂

Je, točno je sve to što spominješ. Tamo čim cijena dionica jače rokne i nasluti se da je bilo missinformiranja javnosti i dioničara kontaktiraju te iz odvjetničkih ureda gdje ti nude pravnu zaštitu i pokretanje tužbe za naknadu eventualne štete.

I tamo se mulja, i tamo jači-kači, no bez obzira u odnosu na nas i šire balkansko okruženje, razina transparentnosti i odnos prema vlasništvu i vrijednosti su neusporedivo bolji. Naši investitori imaju dosta straha od tamošnje burze i zaziru od nje, što zbog neiskustva, a što zbog osjećaja da su ovdje ipak sigurniji, jel eto… za sve marifetluke nam ovdje jamči naše postojano, ugledno, etično i po svojoj efikasnosti te pravednosti diljem svemira prepoznato pravosuđe i jer se ovdje ipak preko od svekrve kumčeta koji radi kao pomoćni vratar ili zaovine tetke sinovca ipak može saznati tko je odnio koji papir kome s drugog na treći kat ili se barem može špekulirati da je preuzimanje u toku jer je čopor Kineza u kravatama i aktovkama viđen kako njuška po restoranu i gleda na pučini galebe. Dakle, skloni smo minimiziranju lokalnih, a preuveličavanju globalnih rizika, i sve to možda ne bi bilo ni toliko dvojbeno da ovdje ne očekujemo tamošnje odnosno prekobarske valuacije i cijene koje naravno nikada neće biti dosegnute. Treba biti praktičan i pragmatičan i u jednom trenutku domaćem pisoaru reći, gle, sazrelo je vrijeme da uselimo u “novi stan” i “krstimo” novu wc školjku, koja će nas moguće spriječiti da se svaki put zapišamo, jer mislimo da imamo najboljeg i najvećeg i da će stoga zlatnožuti mlaz dosegnuti udaljenost do odvoda. A najčešće neće…

đe neb miliciji dao da upralja takom firmom.
paz da te ne uapse.

Barem će rad Nadzornog odbora biti na visokoj razini.
Obećana dionica za male dioničare, očito.

Ovaj lik iz Nadzornog, e ovo je jedna kost iz koje se može rekonstruirati čitav parazitski sustav našeg javnog sektora. Ovaj bi mogao predavati obranu i zaštitu i tipss, drug zaslužni partijski apartčik ulazi u NO. Ne znam da li se smijati ili plakati. Čini mi se ko scena iz Balkanskog špijuna

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table


đe neb miliciji dao da upralja takom firmom.
paz da te ne uapse.

Barem će rad Nadzornog odbora biti na visokoj razini.
Obećana dionica za male dioničare, očito.

on predstavlja lokalnu vlast tj političku garnituru na vlasti u toj lokalnoj zajednici koje eto igrom slučaja drži 25 dionica. s tih 25 ne mogu upravljati nista sto je jako dobro i nista se bez njih ne moze izmjestiti niti iz opatije niti sa burze sto je jako dbro isto za nas.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

25%+1 dionicu

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close