LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma ovo ne more bit loše 🙂

Funki i 101 kupuju 🙂 🙂 😀 😀 😀

Žao mi je što nemam love za trenutni dokup


Ne bi se složio da nema investitora željnih ulaganja u RH Renči, ali dobar dio razloga koji su ih ovdje odbili, barem po cijeni koja se tražila, je opisao Fahrudin. Nefunkcionalne nekretnine, općina s 25% itd..

Ali ovdje imamo meni malo čudno situaciju. Fahrudin kaže sekta kojoj je sve naj-haj, a u biti imamo kao na malo kojoj dionici puno ljudi koji su unutra i to ne sa simboličnim iznosima a investicijska priča im se ne sviđa niti vjeruju u pozitivan ishod. Ne prodaje nego daljnjeg razvoja i realizacije potencijala, jer ako ulaziš samo zbog najave prodaje onda to nije ulaganje nego špekulacija, na ZSE smo se imali u to prilike uvjeriti n puta.

Osobno nisam nikada tu bio zbog prodaje pa neću sada izaći (već sam prije veći dio prebacio u neke ostatke snho-a), ali puno ljudi čini se je. I zaboravljaju da očekuju istu cijenu koju su očekivali dok je tu bio i dio izdvojen u LRHC što mi nije nikako jasno, da li to znači da je onda LRHC dobivena za 0 kn?

Određeni rizici, ili bolje rečeno utezi postoje, ali zato cijena i je tu gdje je bez obzira na potencijal koji se s druge strane nudi. Neke stvari će se s mirovincima promijeniti, proces raščišćavanja se nastavlja i biti će sve brži, tko želi u turizam neće naći puno dionica s većim potencijalom od LRH i LRHC.


Eto, ValueW je sve reko. Da nema alfabeta, ja bi sigurno bio u ovoj dionici sa barem 12% portfelja (koliko sada iman u alfabetima)

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

poanta je bila kupit sn na 60-100 kn ovako bi se mogli načekat

Jednostavno je ovo oportunitetni trosak. I to sto vise novca veci trosak u poslijednju godinu. Nije izgubljeno ali nije dobijeno koliko je na drugim dionicama. Osim toga je i nelikvidusa. Ne razvija se posao bog zna sto, a pogotovo u usporedbi s valamarom ili arenaturistom. Ovo nije sam ostoja. Ovo je ostoja uz kjb i grad opatiju i mirovince..tako da se i ne vrednuje kao i ostal turisti, jeftinije je, a ima i razloga biti..lrhc je nesto drugo ali je i ona nelikvidusa… kako se to moze usporediti s valamarom ? Tesko.
Inace sto se tice investicisjkog interesa u RH vidim da su svi.pohrlili..sto su mislili vec su napravili

Status Quo: Roll Over Lay Down


ma ovo ne more bit loše 🙂

Funki i 101 kupuju 🙂 🙂 😀 😀 😀


Da nisi ti bio onaj na 3600 koji je nakon sto sam ga poklopio za 11 komada nestao kao da je nestalo struje?

Netko klizećim izlazi iz alfabeta
ne bu dobro ni tamo

Ja se ne mislim istresati na 3.600 kn, manje od 3.500 kn ne može realno tako da je ovo sada oko dna, a kada se magla rasčisti ide to opet preko 4.000 kn a do ljetne sezone koja je za 6 mjeseci tko zna…

Zasto ne moze manje od 3500 kn. Nemojte ovo shvatit kao provokaciju, cisto me zanima


Ja se ne mislim istresati na 3.600 kn, manje od 3.500 kn ne može realno tako da je ovo sada oko dna, a kada se magla rasčisti ide to opet preko 4.000 kn a do ljetne sezone koja je za 6 mjeseci tko zna…

Potpisujem tvoje razmisljanje.
A danas promet od 769.400 Kn …. zanimljivo … priznajem nisam ja… nadam se da je mirovinac opet usao.


Zasto ne moze manje od 3500 kn. Nemojte ovo shvatit kao provokaciju, cisto me zanima

Rekao sam “realno”, naravno da može i na 1.000 kn, na burzi je sve moguče, ali onda če i sve drugo padati, znači po sadašnjim ekonomskim uvjetima u HR, EU i svijetu nema razloga da LRH pada dalje. Ni u samoj firmi nema razloga zato, vidjeli smo na slikama da se hotel u Ičićima radi i to če odraditi sa gotovinom koju imaju.

Ali kada se ova trakavica oko prodaje rasčisti, kada vidimo tko ostaje a tko izlazi, pa objave plan investicija za iduče 2-3 godine reda veličine bar 500 mil. kuna, pa krene nova sezona koju več sada najavljuju kao opako dobru mislim da cijena od tih 3.500 kn može iči gore i 30% koliko recimo Arenaturist sada više vrijedi od cijene u preuzimanju…

a inače na dnu su uvjek ovako veliki prometi tako da i to nešto govori, jer dnevni prometi na LRH su puno manji, ovo danas je bilo namanje 7-8 puta veče od dnevnih prometa i to dosta govori…

> ovo danas je bilo namanje 7-8 puta veče od dnevnih prometa i to dosta govori…
Danasnji promet je cca 15 puta veci od prosjeka.

New Report

Close