LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Je… Moj bed. Površno sam pročitao tvoj post. Posipam se pepelom…

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Ako se ne jave stranci, javit ce se netko iz hrvatske tko dobro poznaje prilike…

nije vezano za nas ali je zanimljivo (ARNT)

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/z59sYoJm2a9OtkC5gP4tzg==.pdf

www.lociraj-popust.com

ARNT otvorio sezonu. Preuzimanje ide po prosjeku. Za LRH je zanimivo i taj dio, gdje se uklapaju financijske grupe (Allianz, PBZ) jer to mozda je na kraju i neka opcija koja bi se mogla odraditi.

Jedino sto znamo da Ostoja zna bolje – LRH danas izgleda bas super. I na to se naravno ocekiva premija.

I jos jedna misao: Sada je sa stola nestala jos jedna potencialna prica za koju smo znali, da ce biti nekad na prodaji. Koliko jih još ima? Ne puno.

Po toj prići sa mirovincima onda nije nemoguće da grad, nakon što netko preuzme LRH proda svojih 25% ili manje mirovinskim fondovima, jer novom vlasniku tih 25% nije bitno, a gradu bi možda da proda 10-15% mirovincima i da si ostavi 10% bilo sasvim OK, dobili bi lovu za daljnje ulaganje…

ali ti procesi traju, ovi su jučer potpisali kupnju a još 02.12.2015. su potpisali dogovor sa mirovincima…,očito ako se ovdje to misli završiti do početka travnja mjeseca da su pregovori u punom jeku, zato i nema nikakvih info….

Je cijena 5000 prodaje se po3750 izgleda da cijena preuzimanja 4000 sto ce mi zena reci koji sam dudas nece valjda darko prodat u po sezone sad mu je vakat

LJudi, nemojte zenama reci o “muskim” planovima za LRH…samo problemi, ne kuze oni tu nasu logiku:)

101 ti ne bi zbog visokog ulaza prodao ni za 5000kn, tako da ces kod zene svakako ispastat

Eh brate da zena sve zna kupovo je dudas i po 1100 kad nas je darac cijedio u dogovoru sa fondicima tako ulaz i nije velik ali ljubav prema lrh je tko to moze platiit

Sada, kad imamo ARNT preuzimanje…šta kaže valuacija istog? Kamo to stavlja LRH? Daliborop?

Meni ispada da su oni to platili cca 300 kn po dionici. 51mEUR / 80% od 1618263=39,4EUR/share.

Samo da se radi[/url]: ” postoji veliki interes za Kvarner i povećanje u bookingu u odnosu na prošlu godinu”

New Report

Close