LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Stvarno čudna situacija…taj koji prodaje se sigurno ne istovaruje jer su količine jednake onima na razinama oko 6000-6500kn stoga mi je čudno zašto ne prodaje komotno po 6300 +/- …možda netko želi uletit na ovim nižim razinama samo čeka da se nakupi veća količina na prodaji…makar zvuči šuplje[smiley5]

[url="http://www.sarajevo-x.com/clanak/070527026"][color=blue]TKO JE JAMIO,JAMIO![/color][/url]

Premale su količine na prodaji. Možda spuštaju cijenu na recimo 5000 radi nekakvog prebacivanja? Možda KD ide van skroz pa će prebacit nekome paket[smiley5]

Only God, Muammar and Libya!

I to je moguće, tako su na plavoj laguni sve prebacili u jednoj transakciji(prije 20dana)

ja mislim da to po 2-3 dionice miševi prodaju

I Believe I Can Fly ...


A victoria ima minimum još 1000 komada, polako to oni…

Mislim da imaju manje.

Nisam siguran kad su sve oni prodavali, no ako jesu onako kako ja brojim imaju nesto manje od 1000, koju stoticu.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

A neznam možda si u pravu ali po mojoj računici oni su izlazili sa po 20kom. dnevno. Bolje da računamo kvadrate zemljišta koje imaju[smiley2]

I Believe I Can Fly ...

Neko tu opasno koči. Čim padne ispod 5300 odmah stave čep od 50 komada na 5200. To nisu mali dioničari..

[color=black][/color]

Ruši se cijena. maksimalno. I na PBZ-u ista stvar… kad krene kupnja.. eto velikog naloga koji obeshrabri kupce. likvidnost sve manja, a cijena lagano tone.

Kod PBZ-a bar povremeno bude čišćenja po asku i branjenja cijene, ovdje toga nema.[smiley7]

kontroliranje cijene, određeni nivoi, vjerojatno će uslijediti neka dogovorena transkacija

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]


kontroliranje cijene, određeni nivoi, vjerojatno će uslijediti neka dogovorena transkacija

Jedino logično objašnjenje. Ako će je biti, trebala bi jako skoro jer se trenutno trguje na cijenama iz polovice ožujka.


kontroliranje cijene, određeni nivoi, vjerojatno će uslijediti neka dogovorena transkacija

ne razumijen zašto bi trebali rušiti cijenu ako jednostavno mogu napravit blok transakciju, jer kolko znam to je po pravilima hanfe. neki dan je bio blok kraša cca 14.000 kom (zaboravih količinu), ingra 500 kom….

dragi moji kolege kd victoria fond se iskrcao 26.10. do kraja u tom fondu 1258 kom, a u kd bpd fondu imaju 02.11. 2443 kom sa kupljnih 8 novih pozz

[b][/b]Nikad dosta!!![center][/center][color=blue][/color]

Uf.. neko je pomeo sve na 5200 [smiley7]
i onda drhtava rukica (volim ih tako zvat :)) proda po 5035.. Bit će ovdje još svega.

New Report

Close