LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Izbori, MOST, Vlada, šta je ovo, Orah došao već došao na vlast, legalizirao vutru? :p

Mislim, ustvari se nadam da će MOST biti jako veliko i ugodno iznenađenje, jer i SDP i HDZ nude samo daljnje beznađe.

LRH, bez obzira na velik porast EBITDA, ima manju neto-dobit nego u q3/2014, ali zato će imati vrlo veću godišnju dobit, pa vjerujem da će tek tada doći u fokus investitora klase 2 bureka, jer ovi sadašnji klasa 1 bureci nisu od neke velike pomoći za cijenu dionice. 😀

Veće oscilacije u cijenama su moguće ako strane burze dožive korekciju, ako netko poželi riješiti veći paket dionica LRH ovdje ili ako jedan od klanova u ADRS-u krene u napad, pa sve taj napad razlije i na ostale dionice.

Ja čak mislim ako pobjede reformske snage kao što je MOST da bi investitori mogli to brzo prepoznati te bi LRH mogao dobiti novog vlasnika već ovu zimu…

Kako to da se još ne zna jeli išta prodano od onih nekretnina, koliko se sjećam isplata je trebala biti brzo realizirana nakon prihvaćanja ponuda.

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Konačno malo prometa i čišćenja po asku, nije ni čudo što nismo više u CROBEX-u …..

Sad cekamo daliborpa da nam izračuna koliko su zaradili na nekretninama?

Možda nekome bude i žao što je stavljao naloge na prodaju na 38xx nakon ovog čišćenja, viditi ćemo za par dana

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/bDSlaFme8FMAzCHm09ynEw==.pdf

Mislim da je ovo bila dobra prilika za prodati manju količinu na 4000kn…..ali kao što kaze Migra, mozda sam i u krivu……:)

“završilo postupak sklapanja ugovora o kupoprodaji
nekretnina..”

Za koji iznos……))))

Ipak nije sve prodavano i prodano 😀

Vila Zagreb, Vila Danica a ni oni bungalovi uz Magnoliju (gdje je predviđen hotel). Neda Ostoja ništa đabalesku 🙂

Tako da ništa za sada od 20 mil EUR

koliko je ono daliborop procijenio ove nekretnine koje su realizirane”’


Ipak nije sve prodavano i prodano 😀

Vila Zagreb, Vila Danica a ni oni bungalovi uz Magnoliju (gdje je predviđen hotel). Neda Ostoja ništa đabalesku 🙂

Tako da ništa za sada od 20 mil EUR

koliko je ono daliborop procijenio ove nekretnine koje su realizirane'''

To se dalo iščitati i iz izjave uprave o ovogodišnjem EBIT-u.

Služba pravnih poslova
Opatija, 03. studeni 2015.g.
P R I O P Ć E NJ E
sukladno odredbama Zakona o tržištu kapitala i Pravilima Burze,
obavještavamo javnost da je trgovačko društvo Liburnia Riviera Hoteli d.d., Opatija, s
danom 03. studeni 2015.g. završilo postupak sklapanja ugovora o kupoprodaji
nekretnina, kojim ugovorima trgovačko društvo Liburnia Riviera Hoteli d.d., Opatija,
prodaje slijedeće objekte:
– Poslovni prostor u Medveji, Medveja bb, etaža,
– Vila Medveja s okućnicom u Medveji, Medveja bb,
– Vila Jadran (Lauriana), u Lovranu, Šetalište M. Tita 59,
– Poslovni prostor u Opatiji (ex restoran Korzo), Opatija, M. Tita 122/3 i
– Zemljište u M. Dragi površine 61m2.
S poštovanjem,
Glavni pravni savjetnik:
Željko Borić, v.r.

www.lociraj-popust.com

New Report

Close