LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kako se ništa nije dogodilo u odnosu na prošlu godinu? Pa riješeni su sporovi oko zemljišta koji su i kočili razvoj LRH. I najavljene konkretne investicije. A i vlasništvo nad LRH bi uskoro trebalo biti čisto.

A to što su spomeničke rente, vodne naknade, ZAMP, koncesije i ostale pi.darije otišle gore nije kriva uprava.
A dobit je ovdje ionako sporedna kao što kažu[smiley2]

Only God, Muammar and Libya!

pa tako– nije se ništa dogodilo što ljudi nisu očekivali. sve je to bilo ugrađeno u cijenu već na 3800 kuna, a kamoli ne na preko 6000 kuna. a onda dolazi razočaranje onih koji prekasno uđu u svaku dionicu i onda kreće rasprodaja. tako je to bilo i ovdje i treba sad pričekati par mjeseci da se to sve raščisti od budala…a to može potrajati.


pa tako– nije se ništa dogodilo što ljudi nisu očekivali. sve je to bilo ugrađeno u cijenu već na 3800 kuna, a kamoli ne na preko 6000 kuna. a onda dolazi razočaranje onih koji prekasno uđu u svaku dionicu i onda kreće rasprodaja. tako je to bilo i ovdje i treba sad pričekati par mjeseci da se to sve raščisti od budala…a to može potrajati.

Direktno i bez okolišanja…..! [smiley2][smiley2][smiley2]

La vita e bella!

Po jednoj strani imate pravo. Očekivanja se nisu ispunila. Mogli bi i malo ispod 3800.

Only God, Muammar and Libya!

Ja dokupio, a vi pričajte svoje, svi smo se složili da dionica vrijedi puno više nego što je, samo treba biti strpljiv!


đubar: ” Pozdravljam ekipu i od danas redovito pratim ovaj topic…….[smiley2] ” Nije vrag da opalio po asku na 5300??? [smiley2]

Nisam… kupio nešto sitno….jedva nagrebao nešto keša pored silnih IPO-a….Jednostavno nisam mogao propustiti priliku….[smiley2][smiley2]

Kruha i dionica.....

Isto mislimo kolega.
I ja ubo malo.
Neka padne još pa ćemo ubosti opet. [smiley2]

La vita e bella!

pozdrav ekipi
Da li mi netko molim vas moze reci o TUHO-R-A. Ne mogu zapoceti novu temu, pa ako netko moze. Inace dionicar sam LRH i jucer sam jos dokupio.


Isto mislimo kolega. I ja ubo malo. Neka padne još pa ćemo ubosti opet. [smiley2]

Dobra je liburnija…Ako ništa bar joj nekretnine vrijede kao suho zlato…
Jel ima netko informacije kada ide Kvarner u renoviranje….Još se davno pričalo da ide na delux kategoriju…5 zvjezdica…

Kruha i dionica.....

“– Od konkretnih projekata treba spomenuti izgradnju wellness centra u hotelu Ambasador u kojem su radovi pri kraju. Za mjesec dana počet će radovi na rekonstrukciji hotela Marina u Mošćeničkoj Dragi koja bi do idućeg proljeća dobila 4 zvjezdice. Obavljaju se pripreme za obnovu najstarijeg opatijskog hotela Kvarner na kojem se početak radova planira u jesen iduće godine. Razmišlja se i o projektu izgradnje kongresnog centra s pratećim sadržajima na lokaciji hotela Zagreb na opatijskoj Slatini…”

Al to je već uračunato u cijenu sigurno.

Only God, Muammar and Libya!

Bilo je uračunato na 6500 kn, ali sad na ovih 5200 kn baš i ne bih rekao da jest

Ignore: KressoM, delux

Ako može K/P…da vidimo gdje smo danas…hvala

Kruha i dionica.....

New Report

Close