LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako je firma podijeljena na dva dijela, onda je normalno da jednoj cijena pada. Da ne pada, druga bi bila vrijednosti 0,00 kn.

analiza 🙂 preimenuj se u logika 😀

… jaka nam trgovina… ako ovako nastavimo, a LRHC ulaz se još oduži – mogli bi i ispasti iz CROBEXturista (:O€… cooool…
… samo da LRH ne prebace na MTP ;OI…

>… samo da LRH ne prebace na MTP
prije tog amoraju ponuditi po “fer cijeni” otkup dionica od svih ostalih za sto mislim da nema sanse jer te novce sada Ostoja nema.


>… samo da LRH ne prebace na MTP
prije tog amoraju ponuditi po "fer cijeni" otkup dionica od svih ostalih za sto mislim da nema sanse jer te novce sada Ostoja nema.

Za to bi trebale i općine glasati, treba 75% za to. A kad bi nekim čudom tako bilo, ne bi Ostoja triba otkupiti od ostalih koji glasaju PROTIV nego firma LRH.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]


… jaka nam trgovina… ako ovako nastavimo, a LRHC ulaz se još oduži – mogli bi i ispasti iz CROBEXturista (:O€… cooool…
… samo da LRH ne prebace na MTP ;OI…

Grad Opatija to neće dozvolit?Barem se nadam..
Ali LRHC bi mogao tamo.Sve što može SNHO je prebacio na MTP.
Najprije sebe ,pa LUX i PCTS,sada i pola grčke abecede ,logično bi bilo da se to dogodi i sa LRHC,,vjerovatni i delisting.Naravno da se mora protrgovati barem 21 dan da bi se to moglo napraviti.
Po kojoj cijeni??Za Ostoju što niže to bolje.,što znači da mu odgovara veća cijena LRH u ovom trenu.
Jedina nada je da se LRH proda,ali to se sigurno neće dogoditi prije nego se izlista LRHcavtat,da bi
tromjesjećni prosjek bio manji ako kupac nije voljan toliko platiti LRH, nego manje.A ako ne dođe do preuzimanja sa godišnjim izvještajem i 3000 kn e biti odlična cijena.Naravno da ne mislim da bi bilo odlično 3000 za LRH i LRHcavtat zajedno..Ali ni zajedno nije loše s obzirom na netto dobit…

lopina stvarno si pacijent s tom dobiti 🙂 ha ha ha


lopina stvarno si pacijent s tom dobiti 🙂 ha ha ha

U RIVP nsu zadovoljni sa dobiti,veliki im PDV,smanjuju investicije,a dobit i EBITDA su im relativno povoljniji nego
u LRH +LRHC..

svaka im čast, odlični su 🙂
al ni mi nismo loši, zar ne 🙂

a ti si brate bolestan 🙂
navlačiš ljude ovdje na kojekakve zaključke koji nemaju vezu s ničim 😀

Relativno povoljniji odnosno 10% nepovoljniji za 4q. A lrh ima jos 1,5ebitda u vilama. Treba imat hrabrosti komentirati dionicu u kojoj postoji jak racunovodja poput Dalibora. Lopina prodaje bajke sa mojedionice i sl.

Lopina, prošle godine dobit je bila 50 mil. kn a ove godine će biti 100 mil. kn,šta ćeš onda pisati da je prevelika…

i HIMR im a 8% vise od planiranog:
http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/HIMR-fin2015-3Q-NotREV-N-HR.pdf
dakle jos jedan turista koji vjerojatno ne valja po lopini?

New Report

Close