LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jasno je da konzultanti već rade, izvješće se izbacuje na engleskom jeziku, LRH je na vrhu foruma, događaja je na pretek, ova firma kao da nije u tmurnoj RH, čak jedan njezin donedavni dio i nije u RH…usporedio bi je i sa Adrisom koji je stvarno isto priča za sebe s obzirom na moguče neprijateljsko preuzimanje…

homervngog-

ne trebam ništa demantirati,sam demant je u izjavi gospodina Borića,jer će ukupni prihodi biti veći za cca 49 mil kn,tj sa 351 na cca 400a vi očekujete samo 150 mil kn od prodaje vila.
Ne može se u bačvu od 5o litara uliti 150.Dakle,očito vile nisu prodane ako je informacija točna.A kako je u trećem kvartalu prošle godine prihod iz core biznisa bio 37 mil kn,tada ovih pedesetak mil kn može biti i realno za očekivati
ili je možda i u tih pedesetak milijuna nešto i iz prodaje imovine.
Ali ni uz najbolju volju P/E ne mogu korigirati na niže od 60.
prodaja imovine jednokratno utječe na dobit,a ove godine je neće biti,tako barem
izgleda
taj pokazatelj je jako loše za dioničare, jer je
sadašnja cijena od 4.000 kn prevelika za takvo poslovanje
-ipak smatram da će se ekipa i dalje truditi da cijena ne sklizne previše kako bi se LRHCavtat mogao kupiti što jeftinije.
Odlučio sam da vas više neću pilati,ali kako me prozivate moram nastaviti.
Nadam se da nekog fana LRH osvijestiti!!!!!!!!
Ako spasim i jednog,kao da sam spasio cijeli svijet!!!

Lopina sto si se uhvatio te dobiti. ? Bio sam razocaran sto ju uopce iskazuju i placaju porez na to.

Vidim da ti je sunh mila majka. A sto se tamo desilo? Izvukli se dokapom iz stecaja i sad se na malom prometu nabija cijena.

Na lrh je vec sve objasnjeno i djabe ti pisati,no potrudi se na sunh pa mozda i zavaljas nekog.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/9H2YbdSpVhedt5v0NHpuGw==.pdf

LRH planira graditi tri nova hotela: Obiteljski raj u Ičićima, u Opatiji novi “Zagreb”
Autor: Aleksandra Kućel-Ilić
Objavljeno: 22. listopada 2015. u 17:55

Family resort hotel Ičići imat će 180 soba, dok će novi hotel u Opatiji (ex Zagreb), te hotel u Mošćeničkoj Dragi imati svaki po 100 soba, a LRH će ojačati ponudu
http://www.novilist.hr/Vijesti/Regija/node_1585/LRH-planira-graditi-tri-nova-hotela-Obiteljski-raj-u-Icicima-u-Opatiji-novi-Zagreb

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

Dakle unatoc lopini i uprava iznosi neistinu …

@Lopina
, stvarno je i uprava protiv tebe.
P.S.
Spasi sebe a za ostale pusti neka se sami spase!

Pozdrav, nov sam u ovome i pitao bi za pomoc. Kod racunanja EV svaki put mi dolazi do odstupanja prema onima na mojedionice. Imali itko da mi brojevima pokaze gdje grijesim. Ja sam uzimao TK+KO+DO-KI. Unaprijed najljepsa hvala.

Imaš na mojedionice objašnjenje za svaki parametar kako se računa. Al uzmi u obzir da oni računaju sa 3 kvartala iz 2015. godine PLUS 4. kvartal iz 2014.!

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Podaci koji uključuju RDiG na mojedionice su obično ttm (trailing twelve months), ali EV se sastoji od podataka iz bilance (dakle stanje u jednom trenutku) i cijene dionice (isto stanje u jednom trenutku). Prema objašnjenju oni ga računaju kao
EV: računa se kao (tržišna kapitalizacija + financijski dug – novac – kratkotrajna fin. imovina). Financijski dug se računa kao (dugoročne obveze + kratkoročne obveze prema financijskim institucijama + kratkoročne obveze po vrijednosnim papirima + kratkoročne obveze prema povezanim poduzetnicima). Ukoliko nisu dostupni podaci o vrsti kratkoročnih obveza – uzimaju se cjelokupne kratkoročne obveze.

Sada sam izračunao po tim uputama i prema podacima iz bilance i cijenu dionice 4.050,00 kn i dobio 1446884633 što je točno koliko piše EV 1.446,88 M 3/15

vidio sam kako na mojedionice racunaju
evo moje racunice za 31.12.2014
KI 111 073
KO 63 841
DO 178 208
TK 1 225 696
EV = 1 356 672
a na moje dionice je 1 342,12 gdje je razlika od 14 mil

Što je KO i KI?

New Report

Close