LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


po meni je financijsko izvješće skroz razočaravajuće…kao rekordna sezona, a dobit tek malo veća… ako se prije godinu dana ova dionica tržila po 3.800 kn pogodite po koliko bi se mogla uskoro tržiti..[smiley3]

A i ti bi jeftino dokupio? [smiley2]

La vita e bella!

beholder:

po meni je financijsko izvješće skroz razočaravajuće…kao rekordna sezona, a dobit tek malo veća… ako se prije godinu dana ova dionica tržila po 3.800 kn pogodite po koliko bi se mogla uskoro tržiti..[smiley3]

A i ti bi jeftino dokupio? [smiley2]


možda i to ali je izvješće odnosno rezultat za ništa

dan je pametniji od noći


po meni je financijsko izvješće skroz razočaravajuće…kao rekordna sezona, a dobit tek malo veća… ako se prije godinu dana ova dionica tržila po 3.800 kn pogodite po koliko bi se mogla uskoro tržiti..[smiley3]

onda će i svi turisti dole jer su svima rezultati nakon rekordne sezone oko +5%.


beholder: ” po meni je financijsko izvješće skroz razočaravajuće…kao rekordna sezona, a dobit tek malo veća… ako se prije godinu dana ova dionica tržila po 3.800 kn pogodite po koliko bi se mogla uskoro tržiti..[smiley3] ” onda će i svi turisti dole jer su svima rezultati nakon rekordne sezone oko +5%.

to znaći da su očekivanja bila daleko veća…nema logike da danas cijena bude duplo veća u odnosu na isti period prošle godine, a nije došlo do nikakvih velikih pomaka u poslovanju…


@Posejdon

ne ja bi skupo prodao s obzirom da sam kupovao na 6.500 kn [smiley3] ali treba biti realan, puno priće o uspjesima o turizmu na svakom čošku, ali to rezultati turističkog sektora ne pokazuju…

To Beholder

to je istina, ali ionako kod LRH ne kupujemo samo dobit od turističke sezone, već revalorizaciju imovine i mogućeg strateškog partnera. Turisti dođu kao šlag na tortu. [smiley2]

La vita e bella!


To Beholder to je istina, ali ionako kod LRH ne kupujemo samo dobit od turističke sezone, već revalorizaciju imovine i mogućeg strateškog partnera. Turisti dođu kao šlag na tortu. [smiley2]
[/quote

Slažem se, još bi dodao da je LRH dionica na koju rezultat izbora neće imati negativan utjecaj dobili plavil, žuti ili crveni (za razliku od građevinara npr.) Svi se slažu da država 2008 god. treba prodati Liburniju strateškom partneru, a u ovom slučaju je dobro da Opatija ima 25 % jer neće dozvoliti da taj strateški partner bude bilo tko. Čak je i onaj Friščić za koga je izgledno da će biti koalicijski partner izjavio da prije prodaje treba revalirizirati imovinu, a znamo što to znači za LRH. U slučaju revalorizacije LRH se danas trži debelo ispod BV[smiley2].


To Beholder

to je istina, ali ionako kod LRH ne kupujemo samo dobit od turističke sezone, već revalorizaciju imovine i mogućeg strateškog partnera. Turisti dođu kao šlag na tortu. [smiley2]

E .. ova je pametna 🙂

Ako netko može staviti K/P…..hvala

Kruha i dionica.....


Ako netko može staviti K/P…..hvala

LRH-R-A Vrijeme: 13:54:40
Kupnja
Ukupno ponuda 17
Ukupno dionica 76

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
Prodaja
Ukupno ponuda 56
Ukupno dionica 512

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
5203,00 1
5202,00 4
5201,00 4
5200,00 15
5100,00 4

5300,00 3
5349,00 9
5400,00 3
5500,00 4
5650,00 9

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Pozdravljam ekipu i od danas redovito pratim ovaj topic…….[smiley2]

Kruha i dionica.....


Pozdravljam ekipu i od danas redovito pratim ovaj topic…….[smiley2]

Nije vrag da opalio po asku na 5300??? [smiley2]

La vita e bella!

ipak to prodaju drhtave rukice

svako toliko par komada [smiley6]

New Report

Close