LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kometar izvješća
Vaš link

kupovao po 5700,mislio da sam super prošao, a vidi ovo danas………[smiley5]

pa i nije tako loše. Raj za one koji imaju love.

Najbolje ponude [ LRH-R-A ] Kupnja Cijena
2 5.270,00
3 5.261,00
2 5.260,00
2 5.250,01
9 5.250,00
Cijena Prodaja
5.389,00 2
5.390,00 4
5.399,00 5
5.400,00 32
5.500,00 4

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

gadno za gledat, gadno…

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]


gadno za gledat, gadno…

Da vidimo hoće li 5.000 biti dovoljno nisko.

La vita e bella!

Probila je sve otpore i ide u nepoznatom pravcu. Vidjet ćemo što donosi sutra. Cijeli dan je bio crven pa tako i LRH.

Ja mislim da je pad vrijednosti dionica na burzi ili ono što se kod nas zove “korekcija” normalna pojava, pogotovo kod nekih prenapuhanih dionica.
Ono što mi nije jasno je pad od 1100 kuna po dionici LRH u manje od mjesec dana i to nakon već odrađene korekcije od prije ljeta. Analitičari tvrde da je LRH još pri vrijednosti od 6200 kuna /dionici bila na doljnjoj graničnoj vrijednosti pred rast.
Činjenica je vrijednost samog kompleksa, turističko prometni položaj te još jedna dobra sezona (prema FI), kao i sudski spor koji u bilo kojem ishodu ne bi trebao utjecati na sadašnju vrijednost dionice (može utjecati na buduća ulaganja i privatizaciju).
Dakle, slobodan sam zaključiti da je ovo sada teška rasprodaja i jedino žalim što nemam više mogućnosti za dokup.

[color=black][/color]

Cijela je poanta da izlaze mali dioničari,oni koji su se načekali,a još uvijek imaju +,ili mali minus,i uz poglede na ostale ” prilike “,jednostavno ne žele čekati ponovni rast.Nikad nema frke kad pada s malim prometima,žalosno je propuštati dokup ako se nema keša,ali,da ga ima,nikad nebi ni došla na ove razine.[smiley2]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Baš tako.. u top10 prošli tjedan nema promjene.


Cijela je poanta da izlaze mali dioničari,oni koji su se načekali,a još uvijek imaju +,ili mali minus,i uz poglede na ostale ” prilike “,jednostavno ne žele čekati ponovni rast.Nikad nema frke kad pada s malim prometima,žalosno je propuštati dokup ako se nema keša,ali,da ga ima,nikad nebi ni došla na ove razine.[smiley2]

Mislim da mali bas puno ne izlaze.

Viktorija je u pitanju ili nije?

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

netko ruši, dali mali ili netko veliki da bi se potom odigrala neka veća transkacija među igračima, teško je reći… u svakom slučaju ruši se na malim prometima, što mi ulijeva sigurnost da će sve biti u redu

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

po meni je financijsko izvješće skroz razočaravajuće…kao rekordna sezona, a dobit tek malo veća…
ako se prije godinu dana ova dionica tržila po 3.800 kn pogodite po koliko bi se mogla uskoro tržiti..[smiley3]

New Report

Close