LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nitko ne voli nekakva iznenađenja, uložio sam novce, dionica stvarno lijepo raste, odem na godišnji i onda odjednom šok, očito će biti još toga tu, sva sreća da se očekuju rekordi ove turističke sezone i biti izvan turista a pogotovo ovakvih bi bio grijeh, danas nema izvješća za prvo polugodište, vjerojatno onda idući tjedan pa da se malo razveselimo…

vjerujem da će kod velike većine turista biti odličnih rezultata. ma što mi mislili, hr definitivno postaje hit!

Što prije dobro izvješće da se fokus makne od ovih pretumbacija

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table


Što prije dobro izvješće da se fokus makne od ovih pretumbacija

sorry na off topic ali …
ovo me podsjeca na svastiku i ekonomsku politiku sdp vlade.
🙂

dobro , kakve će posljedice podjela imati na nas male dioničare? hoćemo li najebati kao kod ponude grada ili nećemo? iskreno govoreći, mene sve iznad 5000 zadovoljava jer to mi je preko 120% prinosa, ali hoćemo li to dočekati. mislim da hoćemo uskoro, osim ako se iza ovoga ne kriju ostojine kombinacije na našu štetu. ponavljam, ja mu ne vjerujem. ovo je dobra firma, ali po meni jako loša dionica nakon one prevare malih po kojoj se snho obvezao obeštetiti male (čobankovićev poučak), a onda odjednom ništa. dugo sam unutra, po treći put u povijesti svojeg ulaganja, ali ne znam koje razine vas ostale zadovoljavaju? molim komentare. do koje cijene mislite držati ovaj dragulj jadrana?

...povijest se ponavlja...

Meni je svaka dionica sa preko 20% prinosa godisnje vrhunska, bez obzira na firmu. A slozio bi se da je u ovom slucaju firma jos bolja. Na lrh hc u globalu otpada samo 25%firme , dakle to je jedini moguci rizik. Zapravo bi rekao da je veca neugodnost sto uopce napraviti ako dodje do ponude za lrh hc. Dali prodati, a ostoja tako dobro razvija firmu? Ja sam odlucio ostati u obje firme do kraja. Pretpostavljam da ce uskoro ici istiskivanje iz hcvt i time ce grad opatija imati kontrolni udjel od 25% + 1 dionicu. Bili bi ludi da idu za tim da prodaju svoj udio prije istiskivanja, jer kontrolni paket vrijedi vise.

što ti znači 20% prinosa godišnje ako nisi prodao? ja pričam o tome do kada planirate ovdje ostati? hoćete li uzeti pare ili čekati jer neminovno je da bi cijena nakon podjele ovdje mogla dolje, dok ne znam kamo će cijena LRH Cavtat nakon podjele jer taj dio firme uopće nisam proučavao, kao niti portorož o kojem ne znam ništa osim da je lijep gradić za slovenske bogatunčiće.

...povijest se ponavlja...

To sto ce se dionica podijeliti na dvije firme koje ce jednako vrijediti za mene nije pad. Jos ako bude ponuda za lrh hc moglo bi se dobiti i vise novaca.

Lrh zbog tog istog darka ostoje nema pravu zamjenu. Covjek posao odradjuje vrhunski. Nadam se da ce mu ova podjela jos vise koristit. Ono sto se pojedincima desilo nije napravio ostoja, vec linic i dujmic. Dujmica cemo se mozda konacno rijesiti barem u lrh hc

Plaža Lido

Nemoj misliti na m2!

Gle kolega delboy,

mislim da si djelomičnoi u pravu kaj se tiče povjerenja u Ostoju, ali Ostoja je iz LRH napravio firmu, do tada je ovo bila čista politika. Otkad je Ostoja nutra, tu
se događaju samo pozitivne stvari.Da li ce cijena LRH pasti nakon podjele, stvar je drhtavih ručica ili špekulanata, ali LRH i bez Cavtata vrijedi 5000, a tu je za
razliku od prije i crobex.

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]

Vijest iz Opatije, tko otkrije što se ovdje dogodilo otkriti će i sva čuda iz SNHO rebusa [emo_smijesak]

Vaš link …

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

ajde bar se nisu zakucali u neki hotel LOOOOL

www.lociraj-popust.com

New Report

Close