LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da, je, ali nećete se ni vi opernatiti.

Pa mi se intenzivno pernatimo još od kad je dionica bila 900 kn. Ne trebaju nam pare u preuzimanju nego u zdravom poslovanju a čemu svjedočimo. A ako se potrefi preuzimanje, super a i to ne bih htio još koju godinu

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Dalibor, da li je vama jasno na što se misli u članku kada kaže “da će podjela omogućiti općinama da odvojeno raspolažu svojim vlasništvom u obje tvrtke”?

Da li to znači da bi trenutnih 25% koje drži Nova Liburnija bilo razdvojeno na više manjih paketa, tj. na sve vlasnike zasebno?

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche


Dalibor, da li je vama jasno na što se misli u članku kada kaže "da će podjela omogućiti općinama da odvojeno raspolažu svojim vlasništvom u obje tvrtke"?

Da li to znači da bi trenutnih 25% koje drži Nova Liburnija bilo razdvojeno na više manjih paketa, tj. na sve vlasnike zasebno?


Nisam čitao članak, al mislim da se tu misli na razdvojenost imovine, a ne razdvojenost svake općine. Misli se da će oni kao NL moći npr. neovisno o LRH prodati LRH-HC. Pod ovim “omogućiti općinama” misli se na “omogućiti Novoj Liburniji”.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

300 komada na 4820…..zanimljivo, da vidimo interesira li to ikoga;;)


Da, je, ali nećete se ni vi opernatiti.

Bitno je da Ostoja i Ksenija hoće!!!
(i ja s njima)

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

Moze li netko staviti k/p


Da li to znači da bi trenutnih 25% koje drži Nova Liburnija bilo razdvojeno na više manjih paketa, tj. na sve vlasnike zasebno?

Ispravak, 25%+1 dionica!
P.S.
Koliko bi ostoja dao za tu 1 dionicu? Ja mislim 100.000 kn odmah!

Sumnjam da će se Ostoja buniti i protiv ovakvog scenarija, tj. prilično sam siguran da je to sve dogovoreno preije izlaženja sa prijedlogom u javnost.

Ima sve čisto u Cavtatu, može se dalje dijeliti sa Ksenijom a dio novaca koji će dati Opatiji će se između ostaloga ulagati u infrastrukturu što opet paše LRH.

Dakle on nije sigurno tu loše prošao, a vjerujem da nećemo ni mi. Ipak, koliko god sam siguran u to ne treba zaboraviti onih jedan posto za zemlju u kojoj živimo.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

A ja mislim da je to puno vise od 1%…. 🙂


Svi oni koji pišu protiv Ostoje i uprave, razmislite malo što su ti ljudi napravili. Prije 2 godine kupili su hotele Cavtat za 309 kona po dionic tj 25 mil eur cijelu firmu tj u kunama 190 mil. Sada ako ta ista firma vrijedi 1000 kn po dionici tj 301 mil kuna što znači da je dioničarima LRH zarađeno 111 mil kuna na uloženih 190 !!


Zato sam i skeptičan jer je Ostoja promjenio smjer s kojim sam ja bio jako zadovoljan. Da pojasnim prije su redom padali Cavtat Portorož pokušaj sa Isrtrabenzom a pogledaj sad koji smjerom idemo Imperjal, Cavtat … hoću reći okrenuo je smjer za 180 stupnjeva.

Još bi se osvrnuo na ovaj izračun. To što si izračunao matematički stoji. Samo u cijenu LRH puno je ugrađeno očekivanja za daljnjim rastom, akvizicijama toga više neće biti. Stoga se bojim da je veći pad cijene neminovan.

Iskreno ozbiljno razmišljam o izlasku jer mi se čini da ovo nije dobar put.

Netko je u prijašnjim postovima spomenu da se ružno pače (LRH) pretvorilo u opakog jastreba, a s ovakvim smjerom opet postaje (nemojte se uvrijediti ne mislim ništa loše) ružno pače

Ajde da još malo podsjetimo ono ideju oko Učke i tobogana.

Možda ne bi bio najduži ali bi bio zaista sa najlepšim pogledom: tobogan.

New Report

Close