LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bal:

Da.. hoće.. pitanje je kad.. al kako kažu “strpljen, spašen” [smiley2] ”

Gledaj to ovako: vjeruješ li da će LRH uz predstojeću prviatizaciju, grad Opatiju kao suvlasnika- partnera, okončanje sporova, povezivanje s 1-2 svjetski poznate hotelske kuće, velikim ulaganjima, revalorizacijom nekretnina, cjelogodišnjim turizmom…za par godina vrijediti na burzi 2 puta više nego sada? Ako vjeruješ , to ti je prosječno najmanje 50% godišnjeg prinosa po dionici! Zar je to malo i zar se to ne isplati čekati? [smiley2]

Kad se riješi sve što si nabrojao čini mi se da će biti puno vedrije od tih 50% koje spominješ. Kad bi se riješila samo jedna stvar već bi to izgledalo puno bolje. Do tada… opet ona narodna.. “strpljen spašen”.
U ovo dionicu i ulažem dugoročno jer se jedino tako isplati.


Vaš link PA još malo o cjeloj Liburniji.. [smiley2] Uf što će biti dobro kad sve to sjedne na svoje mjesto.. Revalorizacija imovine, strateški partner, poslovanje! [smiley2]

Procitala intervju.
E sad, da netko to cita, tko nema pojma o LRH komotno bi mogao zakljuciti: kakva sigurna i uspjesna tvrtka. Ni rijeci o tome da je zapravo upitno cijelo vlasnistvo nad kompleksom, da je moguce u skoroj buducnosti promijeniti strateske ciljeve, upravu pa i upitnim postaje krditna sposobnost.
“temeljni kapital procijenjen na 986 mln kn a vecinski je vlasnik HFP” Halo?!!!! Bukovicu!!! Taj isti HFP koji je pod istragom zbog koruptivnosti a t.k. je smijesna. Ozbiljni mestri jedino bi iz toga cudnog podatka mogli iscitati da nesto u cijeloj prici ne stima.
E pa svasta. Znam sta se sve radi, ali ovako pakiranje informacija…Ok, i ja sam Linda Evangelista. Imam plavu kosu i povremeno sam na TV-u!

Svašta “papir” trpi! Tebi je upitno vlasništvo nad cijelim kompleksom? HFP nije većinski vlasnik? Moguće je mijenjati upravu LRH i strateške ciljeve, a u drugim firmama to kao nije moguće? To onda čini upitnom kreditnu sposobnost LRH? Pa LRH je jedna od najmanje zaduženih firmi u branši!
Ne znam što imaš toliko protiv LRH, ali ovakvo negativističko i katastrofično pisanje nije normalno.

Ignore: KressoM, delux

sve što ja mogu reći… nadokupih još koju dionicu [smiley1] pa nek mi je sa srećom [smiley11]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

E sretno 🙂

Ovo je prilično smiješno. najave o vjerojatno najboljem financijskom izvješću ikad, a ovo ide na razine od proljeća. dva najbolja fonda u Hrvatskoj i bank of NY i par skrbničkih dokupljuju. kad izađe izvješće i ode gore 10 ili 15% onda će i 6500 ili 7000 biti jeftino. ovdje bi se mogao ponoviti scenarij KTJV(ili BZJK kako god hoćete). bumo videli.[smiley1]. ovo je trenutno pametna i povoljna kupnja. sretno kupcima. pozdrav!

Jel može netko postati transakcije od danas?


Ovo je prilično smiješno. najave o vjerojatno najboljem financijskom izvješću ikad, a ovo ide na razine od proljeća. dva najbolja fonda u Hrvatskoj i bank of NY i par skrbničkih dokupljuju. kad izađe izvješće i ode gore 10 ili 15% onda će i 6500 ili 7000 biti jeftino. ovdje bi se mogao ponoviti scenarij KTJV(ili BZJK kako god hoćete). bumo videli.[smiley1]. ovo je trenutno pametna i povoljna kupnja. sretno kupcima. pozdrav!

He, isto mislimo kolega!

Danas sam ubo još par komada. [smiley11]

La vita e bella!

Ja se nadokupio koliko sam mogao, već sam i malo pohlepan što ne mogu još. [smiley1]
Sad odmaram čekajući financijsko.


Jel može netko postati transakcije od danas?

evo kolega

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Ja sam postavio zasjedu na 5700, pa ako uleti uleti, ako ne imam je već dovoljno i od prije.. [smiley1]

Bal:

Jel može netko postati transakcije od danas?

evo kolega

Hvala kolega…. Ovo je super.. ko stvoreno za dokup. Par drhtavih ručica koje su prodale po jednu dionicu.. eto odakle današnji pad.

Sve 5.. idemo dalje 🙂

New Report

Close