LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Je slažem se ali TOP10 dioničara imaju 75% SNHO pa kad se to prenese na LRH onda imaju 75% od 62% a to je 46,5%.
I gle vraga mali iz SNHO koji maju 25% od 62% što je 15,5%, pa mali iz LRH koji imaju 13% i Opatija sa 25% zajedno imali više od GAZDA i preuzeli bi zajedno kontrolu nad tvrtkom i uveli radničko-dioničarsko samoupravljanje :))

Nemoj misliti na m2!

[emo_smijesak] da, tako bi to bilo trenutno. Iako, tko zna sto je ispod TOP 10 i koliko im fali do nekih 80-81% za 50% u LRH. I bi li se drzali skupa u LRH? Al’, da, sve su to nagadanja. Scenarija je poprilicno.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Uh kad bi samo mogla KJB bi zasigurno pokušala preuzeti palicu a na ovaj način mogućnosti bi se otvorile za svakojake igrice. Nema ništa od toga za sada.

Čekamo objavu GI.
Evo SNHO je danas objavio revidirano godišnje izvješće

Istina za 2013 :)))

Nemoj misliti na m2!

Jedno pitanje – jeli ko gledao, da li sa LRH upadnemo u Crobex u sljedečoj reviziji ili ne?

gledajući stanje na bid-u, mislim da možemo oskoro očekivati lagano grickanje bolančinih dionica…ostaje nam da vidimo tko je novi vlasnik od CO paketa..

www.lociraj-popust.com


@matej

Mislim da LRH ulazi u Crobex!

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

ako ulazi, onda se mora pojaviti i indexni fond unutra…

www.lociraj-popust.com

To je super. Redna revizija je treći petak u ožujku. Znači da bi mogli već prije objave za 1q 2015 imati dodatni interes indexnih ulagača…

mili moji, evo na kupnji 450 komada ukupno…tko god da se želi istovariti može… samo mi se ne čini da ih ima previše hihihihi

www.lociraj-popust.com

Sada kad gledam malo više o Crobexu – trebamo izpuniti ovaj uvjet: “kojima se trgovalo više od 80% ukupnog broja trgovinskih dana”.

ako će biti 20.3 revizija, znaći da bi mogli gledati 19.9.2014-19.3.2015. u tom periodu je bilo u 2014 69 trgovinskih dana a sa LRH se trgovalo 50 dana. u siječnju bilo je 20 trgovinskih dana a sa LRH se trgovalo 19 dana. Znači do kraja siječnja bilo je 79% trgovanja.

Znaći fali nam malo. Treba svaki dan kakva transakcija 🙂

Ako čemo dobiti “ulaznicu” onda se gleda free float (kod nas to znaći dobrih 13%) ter volumen prometa u tom periodu. I onda se nadamo da ćemo biti između top 25 dionica.

Dionica je lijepo narasla a i još će sigurno. Nebitno dali LRH ili SNHO
Ali kad je već tako a pogledajte van i ovaj snijeg što pada
A onda pogledajte ovo pa možda možemo i nekome pomoći:

Ovo je kuća mog pradjeda. Drugim ljudima malo izgleda strašno, al’ meni je tako OK. To je moj dom

Nemoj misliti na m2!

Da nije ovog velikoga naloga na prodaji bila bi kupnja jača od prodaje…napokon.:::))

New Report

Close