LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jeste vidjeli gdje su trzista u Europi. Dax na skoro 11k.

I gdje su onda valuacije za našu industriju? I kada će se to lagano dotaknut i našu Liburniu?

Ako će biti zaista ozbiljan interes, da se pokaže LRH kao superstar, onda su očekivanja oko cijene velika. Pa valda nisu više godina radili ozbiljan posao restrukturiranja, da bi mogli sada prodat sa malom premijom.

A timing je odličan. Još jednom: sve više državni fondovi prebacuju novac u hotelske projekte. I traže stabilan, dugoročni prinos. 4% nije loše. A za 100 mio kn neto dobiti 4% znači od prilike 2,5 milijarde kn. Znaći cena na 8000kn+. I sada zamislite, da je plan dobiti još bolji.

ova cijena znači neimanje jakog igrača koji zna krajnju cijenu

još se budemo borili sa darkom

ako se uzme da na tržištu ima oko 30000 neka je 10000 u tužbi to znači da ih ova cijena ne zanima ostalo je slobodno oko 15000 s time da darko može korigirat cijenu sa par tisuća zato i jesmo tu na oko 3800 da se stavi 500H na 4000

svima bi bilo jasno

ova igra sa pojavljivanjem 100 i 20h čisti dogovor

I Darko će imat jednog dana veliki interes, da je cijena na burzi ipak malo veća (nije najjaći argumenat kod pregovora oko prodaje ali ipak je).

Novi list
Odluka najvećih dioničara: Prodaje se hotelsko carstvo Liburnia Riviera Hotela
Vaš link …

Svi su sretni da Ostoja što prije proda osim mene?

Nemoj misliti na m2!


Svi su sretni da Ostoja što prije proda osim mene?

Baš si i ja to razmišljam, izgleda da je bitno zaraditi što prije (pa makar i manje) bez obzira što je pokazao i dokazao da drastično povećava vrijednost

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Zato jer je većina ljudi, a pogotovo ovi naši “investitori” s foruma, pohlepna i željna lake i brze zarade….

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]


Novi list
Odluka najvećih dioničara: Prodaje se hotelsko carstvo Liburnia Riviera Hotela
Vaš link …

Bravo Dražen.

Treba štoviše i javno reči, zašto nešto vrijedi više. Zašto soba ne bi dostigla cijene Bugarske?

Veliki i mali dioničari trebamo sada biti aktivni i raditi na štovišem value imidžu kompanije…što znači javno diskutirati o usporedbama, nizkoj cijeni novca, veliki potražnji za dobrim projektima i slično. Jer opča javnost još nema tog osječaja, da to vrijedi puno. a to je isto kao cijena na burzi faktor kad ideš u pregovore za prodaju.

Ja bas mislim suprotno, da tu nema puno onih koji spekuliraju sa izlaskom, vec cekaju zadnje zvono.

Po meni jedna od sigurnijih dionica na zse, sa lijepim porastom cijene do prodaje.Osobno ne bi volio da se prodaja pokrene prije konca 2015 god. A ne bih imao nista protiv ni ostati jos 2-3god u dionici. Samo neka rezultati dalje nastave biti ovakvi i mozemo do mirovine

Nesumnjivo najslabija moguća reakcija na najavu prodaje firme.

Zaista za čudjenje.

u biti možda izlazijo short term trejderi. nije lrh za njih.

ovo je priča za strpjive…

meni osobno se ne žuri. možemo biti unutra još par godina.

Ove oscilacije na cijeni su sasvim normalne. Dio ulagača zadovoljan je ovom cijenom i treba proći neko vrijeme da isti izađu i uđu novi koji očekuju razine 5.000+. Godina je počela lijepim vijestima, začas u konsolidirani FI ulazi i Metropol, nova sezona je sve bliža, a i informacije o prodaju biti će sve intenzivnije. Ove godine definitivno idemo prema 5.000 kuna. Samo neka se u međuvremenu tvrtka razvija i jača punim intenzitetom. Uopće ne sumnjam u odličan rasplet cijele priče, naravno i u našu korist. Možda bi mogla pasti i kakva revalorizacija, ipak kreće proces prodaje.

New Report

Close