LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da malo to dokumentiramo:

Ovo nisu cijene preuzimanja nego redovne cijene na burzi:

MELIA HOTELS INTERNATIONAL EV/EBITDA 12,7
MARRIOTT INTERNATIONAL EV/EBITDA 16,3
HILTON WORLDWIDE HOLDINGS EV/EBITDA 18
HYATT HOTELS CORPORATION EV/EBITDA 12,5
INTERCONTINENTAL HOTELS EV/EBITDA 14,8
STARWOOD HOTELS & RESORTS EV/EBITDA 12,3

Nemoj misliti na m2!


Mislim da sam ja za Istraturist izračunao da je hotelski dio plaćen cca 65.000 eur soba. LRH ima 3500 soba pa si računajte.

To bi bilo oko 5800 kunica, plus ono malo vila što je ostalo da ih Ostoja utopi po dobroj cijeni nekim Rusima…

Interesantno. Nekome se žuri istresati na 3900… ??

ma to je samo navlakuša ja mislim da hektor nešto zna

Sta ste se prestrasili. Ovo je za lrh sasvim normalno. Nisam ni mislio da ce preko 4000kn. Dionica je skupa malima, a velike ribe su opasne. Mjesecno prodje po 800kom a nitko u top10.

Sad ide malo hladjenje, pa opet probijanje granice od 4000kn sa rezultatima za 4q. Onda hladjenje, pa probijanje granice od 4300kn 6-7mj. I onda u 9mj 8 godisnji ath na 4500kn. To je normalan tok cijene ako ne dodje do nekakvih ponuda. No recimo da dodje do javne ponude za 6000kn i ostoja ju odbije, odmah mozete zaboravit na kupovinu ispod 5000kn.

Na period od 2-3 god ne vidim bolje ulaganje. Po sadasnjoj cjeni ulaza to bi bilo na 3-4 ebitda

Pa bolje sad nego da čeka 15 dana objavu rezultata i objavu preuzimanja Portoroža
Tko zna možda se razočaramo 🙂

Nemoj misliti na m2!

eto robe koliko hoćeš 😀

Dobro je da likvidnost skace i da mali sada mogu svoje dionice prodati po vecoj cijeni. Ove godine ocekujem samo dobre vijesti i to u stilu obaranja novih rekorda u cijenama i popunjenosti, pripajanja hcvt i bernardin i lijepo bi bilo da akviziramo jos nesto.

Ovo je povijesna cijena dionice i normalno da je netko u 8 god kupovao jeftinije i da sada zeli izaci. Neki ce i sa gubitkom izaci i vise nikada nece doci na zse. A hrabri vrhnje beru na kraju. Cudi me da sljedba ne ide u snho. Zbunili su se nesto 😀

daj joza idi zemlju radit nisi ti za turizam

dali jesi izačuno nešto zašto te imamo na forumu

ja sam tu samo za druženje(dužan ,tužan i ružan)

101 jesi ti zatrejdo? Mene su kolege pitali dali se isplati trejdat. Rekao sam ne, jer ne vjerujem u rast cijene, ali ne znam sto su oni na kraju napravili

Opasna trgovina na lrh. Ispada da je vise bilo zainteresiranih kupaca dan prije nego je objavljena vijest,nego nakon toga. Dali je nasa burza krajnje spekulantska ili pojedinci jako dobro procjenjuju situaciju i nastavit ce tovarit pri ovim razinama?

U svakom slucaju jako lijep skok u godinu dana. Od 2300 do 3800kn. Neka svaka godina bude ovakva.

meni imaju dvije mogucnosti zasto se ovo radi. jedna je da se s ovim velikim nalozima smanji interes i likvidnost pa da se naknadno napune. drugo je nekakva muljaza, i na sh je ista stvar iako tamo moze biti izlaz nakon dividende.

New Report

Close