LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…pa ti si objavio članak iz Jutarnjeg……!piše..a uskoro se LRH ……pripajaju i 4 hotela iz Portoroža…! ..itd,itd,
pa, pročitaj!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Te hotele nije kupila lrh, vec tvrtka kcer-hcvt. Lrh je malim dionicarima hcvt poslala ponudu prije mjesec dana,zeleci ga pripojiti. To su sve stare vijesti. Tebi je mozda novo, jer si se tek sad ukljucila u pricu.

Kako bi dobro bilo da odmah skoci na 8000 jel matej 😀
al nase trziste je tako neefikasno da ako u pon kupnja bude stabilno na 4000 to ce biti super npr. da onih 100H sa 3500 ode na 4000
jer ljudi su toliko pod dojmom svakojakih kombinacija oko LRH iako bi neki mupac koji bi se pojavio trebao sve transparentno odraditi (to je logicno) ali kad je LRH u pitanju nista nije logicno jer bi cijena i bez prodaje trebala biti bitno veca 🙂

[Evo stižemo i na 4000kn.Ako ponuda na 4800kn ostane, i ta će se istopiti. Ali do 8000kn je još dalek put. Nisam baš siguran, da bi se po toj cijeni našao kupac , voljan preuzeti LRH. A ni na Ruse do daljnjega ne treba previše računati.Međutim ,ako nastave ovakvim poslovnim rezultatima,organskim rastom i preuzimanjima,onda je samo pitanje vremena i poslovnog okruženja ,kada će moći povoljno prodati takovu firmu.

Gradit ce se i nova luka od 50 milijuna eur

http://radio.hrt.hr/radio-rijeka/clanak/nova-opatijska-luka-nauticki-sportski-i-javni-sadrzaji/82783/

300 ml € vrijedi lrh po mišljenju većine komentatora.mozda da ohladimo malo

A gdje će tvrtka kćer- nabaviti novac za kupnju novih hotela?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Spajanjem hcvt i bernardina nastaje tvrtka od skoro 7 milijuna eur ebitda. A bernardin je placen 24.5 mil eur. Mislis da je to problem izfinancirat?

Miamika jesi ti in ili out?

Ne , ne mislim da je to problem platiti, jer ne bi dali ponudu, da nemaju
novce. Ipak, LRH nije izravno dala ponudu, što znači- da nije u mogućnosti,
ukupno podnijeti teret plaćanja, ili je drugi razlog, a hoteli cvtv,
očito imaju dovoljno slobodnih HIPOTEKA, ako se ide na zaduživanje preko
banaka, za plaćanje .

Nemam dionice LRH već odavno.,ali, od svih turističkih dionica, zagovarala
sam njih za kupnju , uvijek prije drugih.
i da, ne mislim da će se išta unutar grupe dijeliti….bez obzira na člnake,
Radi se o preslagivanju pozicija vodećih…i očitom širenju portfelja.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ne razumijem kako ne mislite da će se dijeliti?
Pa donesena je skupštinska odluka i SNHO je već podjeljen na 3 tvrtke. Rezultate podijele ćemo vidjeti sredinom tjedna.
A razmjenu dionica glavnih aktera očekujem vrlo brzo.
No to i nema previše veze sa samom LRH.
Ne znam dali znate ali prvotni plan je bio i podjela LRH, ne bukvalno same tvrtke nego dionica koje su sada na Nonnulusu.

Nemoj misliti na m2!

Kako lrh sa toliko niskom zaduzenoscu nije u mogucnosti? Gospon dujmic
gleda samo svoj uhljebski interes i on bi blokirao odluku o kupnji bernardina.
Ostoja zato nije ni isao u pripajanje hcvt jer je kupovinu mogao izvrsiti jedino preko njega. Znas i sama da smo si mi hrvati od 7st najveci neprijatelji. Zato i jesmo banana.

Miami to sto mislis za snho je malo vjerojatno. Pa ne bi osnovali dvije firme i kapital podijelili 50-50, odnosno brataski. A i novimar je razgovarao sa celnicima snhoa, pa je to puno vjerodostojnije od tvog bacanja graha.

300 ml € vrijedi lrh po mišljenju većine komentatora.mozda da ohladimo malo

Pogledaj FI pa onda reci koliko vrijedi, iskreno 300 ml EUR-a i nije neka lova ako znaš da će se to iz dobiti vraiti za manje od 15 godina, a gdje je imovina?

New Report

Close