LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

lrh jutarnji

Zdravo,
Može netko staviti sken članka u JL?
Hvala!

Možda je naslov dovoljan:

Dvoje velikih dioničara SN Holdinga odlučili prodati LRH

[emo_palacg]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Mene veseli da su aktivirali konzultantske kuce, a do tada ce razvijati biznis. I ono najvaznije nece se ici ispod cijene. Neka cijena o kojoj se u ovoj godini prica je 8000kn. Za dvije godine bude to i vise

Drago mi je da sam dioničar LRH, najviše zahvaljujući Daliboru koji si stvarno daje truda, hvala Dalibore…[emo_smijesak]

Na stranici http://eclectica.hr/2015/01/28/snho-molim-pomoc/#comments dole kod komentara objavljen je clanak.

I sada pitanje za znalce i vudu prognozere: cijena u ponedeljak ce biti?

A) ispod 4k. Sve je vec uracunato.
B) do 4500 moze jer nema dovoljno ponude
C) 4800 jer je tamo grana
D) 5k +

Do bolance :))

www.lociraj-popust.com

Bit ce 4000 jer je trziste neefikasno. Veliki grabe po nizim cijenama i nemaju potrebe dizati, jer je pitanje sto bi i na vecim razinama uhvatilo. Mali ce radje uci u belje, jer je to povijesni minimum, makar cijena belja nece rasti sljedece 2 god. A dionicu lrh treba platiti sada po povijesnom maksimumu u zadnjih 5 god, sto je mnogima glupo, iako vidimo kako se firma razvija.

Zato jer ljudi ne razumiju osnove i ne mogu si pojmiti da neka dionica može biti čak i JEFTINIJA nego kad joj je cijena bila manja!

Zbog prostog načina razmišljanja ne mogu si posvijestiti tako neke “lude” činjenice!

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Mislim da je mnogima LRH “magla” da bi cijena mogla do 5.000
Kad to kažem ne govorim o netransparentnosti jer tko želi o LRH može sve saznati, nego nekako prolaze ispod “radara”

Skoro pa redovno ju izostavljaju u usporedbama turističkih tvrtki, kada sastavljaju tablice i top liste rasta i rezultata preskoče LRH iako je po svim parametrima uvijek među prvima, a u nekima i daleko ispred ostalih.

Jednostavno nema dobre reklame na LRH kao na nekim drugim dionicama.

S druge strane nema ni neke velike ponude osim ovih milion eur na 4800
Bit će zanimljivo vidjeti dali će se nalog maknuti ako dođe do blokade.

U ponedjeljak je prva blokada na 4391 kn, a druga je iznad ovog naloga tako da ga u teoriji netko može i “Pojesti” ako se ne makne nakon rasta od 15%

Mislim da će ispod blokade biti vrlo malo toga za kupiti

Nemoj misliti na m2!

Ovo o proširenju portfelja hotela u sastavu LRH sam pogodila, jer nisam
čitala Jutarnji list.
Mislim , da ne nije pametno napucavati cijenu, jer hotelski biznis, na
tržištu ima jasna pravila o rentabilnosti i profitabilnosti…pa su i cijene,
niske ..iako mi – kad vidimo stilske stolce i fotelje, i blistave lobije
i osoblje u uniformama…mislimo da smo došli u raj…koji nema cijenu…
Sve ima cijenu.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Miami jesi ti u nekom paralelnom svijetu? Kakvo prosirivanje hotela? Nije valjda ono od prije 5mj ili ono od prije godinu dana? Molim te nam jos daj i targete, mozes procitati i jutarnji od prije 5 god i vidjeti koliko je tada ostoja vrednovao lrh

New Report

Close