LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas malo više trgovanja. Veza na SNHO?

Ja danas nadokupio….

plavac1

na stranici smo lrh pa je valjda nadokupljen lrh ili možda snho

Da, nadokupio sam LRH, SNHO nemam…


ZAGREBAČKA BURZA d.d.
Odjel Tržišta
IVANA LUČIĆA 2A
10000 ZAGREB
PREDMET: Dostava odluka s glavne skupštine SNHO-R-A 23.01.2015.
Poštovani,
Sukladno članku 160. točka 3. Pravila Burze dostavljamo Vam odluke glavne skupštine SNHO-R-A koja se
održala dana 23.01.2015.
Usvojen je protuprijedlog točke 2. Dnevnog reda., koji glasi:
„Dioničarima Društva isplatit će se nenovčana dividenda u iznosu od 464.919.626,38 kn, iz zadržane dobiti iz
razdoblja od 2005. do 2010., i to na sljedeći način:
Za svaku dionicu Društva dioničaru Društva prenijet će se:
a) jedna dionica dioničkog društva PECTINATUS d.d. sa sjedištem u Zagrebu, Miramarska 24, MBS
080775915, OIB: 09712082228; i
b) jedna dionica dioničkog društva LUX ULAGANJA d.d., sa sjedištem u Zagrebu,Miramarska 24, MBS
080762744, OIB: 90746253495
pri čemu za svaku prenesenu dionicu:
a) društva PECTINATUS d.d. otpada iznos od 109,59 kn (sto devet kuna i pedeset devet lipa) (vrijednost
stjecanja); te
b) društva LUX ULAGANJA d.d. otpada iznos od 64,54 kn (šezdeset četiri kune i pedeset četiri lipe) (vrijednost
stjecanja).
Pravo na tražbinu sukladno ovoj Odluci stječu svi dioničari Društva koji 6. (šesti) radni dan od dana održavanja
skupštine (dan stjecanja tražbine) na računima nematerijaliziranih vrijednosnih papira kod Središnjeg klirinškog
depozitarnog društva d.d. imaju upisane dionice Društva. Dan dospijeća tražbine je šesti radni dan od dana
održavanja skupštine.
Ovlašćuje se Uprava Društva da na temelju ove Odluke poduzme sve potrebne korake za prijenos gore navedenih
dionica s vlasničkog računa nematerijaliziranih vrijednosnih papira Društva na vlasničke račune nematerijaliziranih
vrijednosnih papira dioničara Društva.
Osim prijenosa gore navedenih dionica na vlasničke račune nematerijaliziranih vrijednosnih papira dioničara Društva,
temeljem ove Odluke, dioničari Društva ne mogu imati nikakva druga potraživanja prema Društvu."
S poštovanjem,
U Zagrebu, 23.01.2015.
HITA-VRIJEDNOSNICE d.d

Ok, što to za nas male dioničare znači? Umjesto novca dobili smo bezvrijedni papir koji ne možemo prodati na burzi…

Tvrtka
PECTINATUS dioničko društvo za usluge
PECTINATUS d.d.
Sjedište/adresa (Prikaži na karti)
Zagreb (Grad Zagreb)
Miramarska 24
Temeljni kapital
26.700.000,00 kuna

Jedini dioničar
SN HOLDING dioničko društvo za usluge, pod MBS: 080435579, upisan kod: Trgovački sud u Zagrebu, OIB: 56521288017
Zagreb, Miramarska 24
– jedini dioničar

Tvrtka
LUX ULAGANJA dioničko društvo za usluge
LUX ULAGANJA d.d.
Sjedište/adresa (Prikaži na karti)
Zagreb (Grad Zagreb)
Miramarska 24
Temeljni kapital
26.700.000,00 kuna
Pravni oblik
dioničko društvo

Jedini dioničar
SN HOLDING dioničko društvo za usluge, pod MBS: 080435579, upisan kod: Trgovački sud u Zagrebu, OIB: 56521288017
Zagreb, Miramarska 24
– jedini dioničar

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

evo nam i malo prometa za dobro jutro, već 30 komada

www.lociraj-popust.com

ekipa, na snho je tarapana do jaja, šta mislite kako će se to odraziti kod nas?!

www.lociraj-popust.com

Ako bude neke naznake na promjeno vlastništva može biti pozitivni utjecaj. Inaće lagano sa rezultatima rastemo.

A za SNHO i promet: pitanje ko je kupio – na kraju to su nelikvidne pozicije kao LRH… Možeš ući, ali nije lako izaći.

Čini mi se da će se kod mene odraziti tako da ću u skoro vrijeme prodati svoje dionice kupcu LRH po lijepoj cijeni. I da imam dionice LRH i ponosan sam na to!

Croatia Tourism Bets on Greece Uncertainty to Boost 2015 Revenue – http://www.bloomberg.com/news/articles/2015-01-29/croatia-tourism-bets-on-greece-uncertainty-to-boost-2015-revenue

Predict correction at least 10 % in near time

B.GROSS SAYS YELLEN WILL RAISE RATES BY 25 BP IN JULY OR AUGUST

kakvi lijepi nalozi na kupnji 🙂

i odmah strašilo 😀

al kad izađu rez i ono pada

a ako nam ekipa iz SNHO objavi neke novosti

bit će BOOOM 😀

a na bidu na 3.538,00kn je 100H hehehehhe

www.lociraj-popust.com

New Report

Close