LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa ako rusima nije bilo skupo po 1200 eur ?

Eurići su samo papirići, a ovakvim pozicijama vrijednost samo raste

Ne vjerujete?

Prije 20ak godina procjenili su m2 zemljišta po 130-150 DEM što tada nije bilo uopće malo. I danas se po toliko vodi u knjigama LRH.
A to je samo 500 kn pa bi toj cijeni i ja nešto mogao kupiti
ALi nažalost nema po toj cijeni osim ako kupujem dionice LRH ;))

Nemoj misliti na m2!

Onaj paket je prodao Royal, znači ostalo mu je oko 150 kom, a pokupio netko van top 10, nije KD Victoria

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Nakon njihovog izlaska postat cemo totalna nelikvidusa.

rekao bih da je i ovih 70 komada na 3499 isto njihovo i da će do kraja godine sasvim izaći van

www.lociraj-popust.com

Pozdrav,

kako ovo lijeto polako završava, baš me interesira ima ko informaciju kakva atmosfera je u Opatiji? Nadam se, da će doček nove godine biti super, ali mene više zanima LRH i njihovi planovi za 2015. Kakva ideja?

Inaće ja sam čuo, da će biti sezona baš dobra. Lijepo vrijeme, bonaca 😉 Samo neznam, koliko turista će dođi. [emo_naivan]

može netko postati k/p ostao sam slijep 🙂

www.lociraj-popust.com

Evo…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

PItanje – jel ovo ima nekako veze sa nama posto ocito nitko ne komentira ovako ogroman dnevni promet SNHO

Današnji redovni dionički promet također bilježi porast, uvećan je za gotovo 26 milijuna kuna te je iznosio 35,2 milijuna kuna.
Najtrgovanije izdanje bio je SN holding s kojim je ostvareno 28,6 milijuna kuna prometa a dan je završio rastom od 0,51 posto na cijeni od 230,50 kuna.

Nema baš direktno veze ali nije baš ni nevažno.
Dionice je prodao SNHO. Slutim tko je kupac ali pričekajmo ipak dan dva.
No to je povezano sa drugim dijelom portfelja SNHO a ne toliko sa LRH.
Radi se o projektu vjetroelektrana koji je bio zapeo. Pojavili su strani investitori i ulaze u projekt. Dali preuzimaju u potpunosti ili u nekom omjeru ne znam. No raščićavanje počinje a svima je jasno da je prava vrijednost LRH.
Ne treba biti previše mudar da shvatimo kako će stvar završiti, no jedino je teško prognozirati kada će se to dogoditi.
Naravno da ne znam kako će u ovom proći dioničari SNHO ali kad recimo pogledate ovaj projekt Ogorje situacija je ovakva:
SN holding je jedini dioničar društva PECTINATUS koje je onda vlasnik društva FEH Ulaganja koje se razdvojilo na nekoliko društava, a projekt VE Ogorje (koji se sad pokreće i/ili prodaje) se provodi preko projektnog društva Aiolos u vlasništvu EH Ulaganja, a u koje će po mojoj procjeni sad ući francuski investitori. Kao dioničar SNHO o tome je jako teško bilo što saznati. Naravno možda sutra shvatite da ćete dobiti dividendu od 400-500 kuna po dionici ili u nekim papirima za koje ne znate dali će uopće biti uvršteni na ZSE.
Istina dionica SNHO je “jeftinija” s obzirom na vrijednost koju SNHO ima u LRH ali to nije ni malo slučajno.
S obzirom da je za pretpostaviti kako će stvar završiti, a to je da će SNHO za veliki novac prodati svoj paket LRH jednog dana dioničari SNHO će dobro proći ali ja se ipak rađe držim one “izvorne” imovine zbog koje “papirnati” SNHO vrijedi toliko koliko vrijedi.
Nekako sam rađe “vlasnik” tvrtke koja ima konkretnu imovinu, ima ogroman rast i radi veliki prihod i zaradu, nego da sa “vlasnik” tvrtke koja je vlasnik tvrtke, koja je većinski vlasnik tvrtke koja ima tu imovinu i prihode.

Naravno da bi zapravo najrađe bio vlasnik 1/1 kojeg m2 u Opatiji 🙂

Nemoj misliti na m2!

Ajde neko k/p pls 🙂

www.lociraj-popust.com


Ajde neko k/p pls 🙂

Kupnja Cijena
1 3.262,24
5 3.262,23
7 3.261,00
5 3.260,00
10 3.250,00
3 3.200,01
20 3.200,00

Cijena Prodaja
3.400,00 4
3.448,98 1
3.449,00 1
3.498,98 1
3.524,98 1
3.549,99 1
3.575,00 1
3.590,00 1
3.595,00 10
3.599,00 1
3.599,99 3
3.600,00 49
3.649,97 1
3.696,00 1
3.700,00 10
3.749,99 1
3.750,00 10
3.799,00 15
3.880,00 7
3.898,93 4

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

Zna li netko dali ce se hoteli u portorozu dizati na 4 zvjezdice? Za 3 vec i sada izgledaju jako dobro, a najavljeno je ulaganje.

New Report

Close