LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

huh stiglo 250 komada na prodaju! da vidimo kaj bu s time…

www.lociraj-popust.com

Lijepi zalogaj a nikoga ne interesira. Ovo je možda Royal, novi mjesec treba za penzije.

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

evo ode pola po 3400

www.lociraj-popust.com


evo ode pola po 3400

Eto, razgrabilo se sve…

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Ma sigurno royal. Jos 250 i onda mozemo gore. Taj mjesec dva se ekipi vrijedi strpiti jer znaju da se ovi moraju iskrcati, a sad znaju i koliko brzo 🙂
Mozda se cijeni jos i spusti radi toga, bar 100 kn. Kao i ovo danas u odnosu na zadnji puta, uosralom 🙂

vidjet ćemo za dva dana, i ja mislim da su oni

a i ne bih se začudio da izađu sa svim ovaj mjesec i da cijena ode prema 4xxx do kraja godine

www.lociraj-popust.com

Ide pritisak da se sve rasproda po ovim cijenama. Zato su se pojavili nalozi od jedne dionice i naslagalo na asku paketi po visim cijenama

To je dobro za kupca samo pocisti

Dobro je, što uz malu likvidnost bez problema veći paket nađe kupca.

Vinograd po 490 eur m2 …

A kad znamo koliko LRH ima zemljišta na najboljim lokacijama 😉

Nemoj misliti na m2!

Bez obzira na lokaciju ali nešto što je bezobrazno je bezobrazno. Mislim da su jako pretjerali. Istina je da su prije par godina uspjeli prodat jedan teren od 1000 m2 za 500 eur m2 (ukupno za 500.000 eur) ali i to je bilo bezobrazno skupo. Ne razumijem onog tko je pristao platit tu cijenu.

Mozda i nije tako skupo. Invstitora koji izgradi 100 soba ce doci 14000 eur po sobi. Mislim da je to jako podnosljivo

New Report

Close