LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Gospodo, da vas sve malo utješim, barem trenutno, dok gledate kako ova dionica pada.
Čuvajte dionice LRH DUGOROČNO.
Iz usta gradonačelnika A.M. u moje uho: Iznimno moćna svjetska grupacija (znam o kome se radi no ovdje ne bih navodio) želi kupiti paket od grada, dokapitalizirati i sl. Razgovori su zasada bili informativni, međutim postoji snažna želja za preuzimanjem paketa.
Uostalom, nemojmo zaboraviti da su Opatija i Dubrovnik dva bisera na Jadranu bez konkurencije, dapače, stranci samo njih i prepoznaju kao turističke brendove no.1 u Hrvatskoj (Hvar je daleko iza). Govorimo o gradovima koji imaju dugoročno potencijal Monte Carla. Mišljenja sam da ovo nije pretjerivanje već realnost.
Pozdrav svim imateljima dionice LRH.

hvala, ali topla voda je ipak dostupna u skoro svakom kućanstvu

NHF

Never argue with an idiot, he'll take you down to his level and beat you with experience.....

http://www.tportal.hr/gospodarstvo/vijesti/page/2007/09/04/0224006.html

???[smiley8]

ja jedini razlog za pad LRH-a vidim u mogucem ugradjivanju u ocekivanja dogadjaj na Upravnom sudu nakon izbora koji bi mogao presuditi da SN dobije LRH, onaj vecinski paket od 90 posto…
nista vise

PRODAJA DIONICA PTKM JE ISTO ŠTO I PRODAJA ZEMLJIŠTA PRIJE POČETKA IZGRADNJE AUTOCESTE


ja jedini razlog za pad LRH-a vidim u mogucem ugradjivanju u ocekivanja dogadjaj na Upravnom sudu nakon izbora koji bi mogao presuditi da SN dobije LRH, onaj vecinski paket od 90 posto…
nista vise

Ne kuzim sto je lose u tome? LRH je i poceo rast kad je SNHO dobio arbitrazu koliko se ja sjecam…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


ja jedini razlog za pad LRH-a vidim u mogucem ugradjivanju u ocekivanja dogadjaj na Upravnom sudu nakon izbora koji bi mogao presuditi da SN dobije LRH, onaj vecinski paket od 90 posto… nista vise

Nema to nikakve veze. Jedini razlog pada LRH (a i dosta drugih dionica) je prodaja malih koji skupljaju keš za paketić-dva HT-a….

Ignore: KressoM, delux

Jesam rekao da je valjalo prodati na 7000

Hell is Empty and all the Devils are Here

avax10 – potpisujem… rasprodaja malih koji će ući u HT je jedini razlog za pad, nema druge logike, a veliki i dalje pune svoje portfolie i zadovoljno trljaju ruke. Slično je i sa ostalim dionicama, no kad se bura stiša, vjerujem da ćemo začas biti u nebeskim visinama

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

ta-daa… evo vam: [smiley11]

LIBURNIA RIVIERA HOTELI d.d. – promjena vlasničke strukture
(2007-09-17)

LIBURNIA RIVIERA HOTELI d.d. obavještavaju da su dana 17.rujna 2007. zaprimili obavijest trgovačkog društva Nova Liburnija d.o.o., ul. M. Tita 3, Opatija od 12. rujna 2007. o stjecanju dionica Liburnia Riviera Hoteli dioničkog društva iz Opatije.

U obavijesti trgovačkog društva Nova Liburnija d.o.o., Opatija, navodi se da je dana 11. rujna 2007. ugovorom o prijenosu dionica sklopljenim između Grada Opatije i Nove Liburnije, Grad Opatija kao prenositelj prenio bez naknade na trgovačko društvo Nova Liburnija d.o.o. Opatija, kao stjecatelja, 75.661 redovnih dionica izdavatelja Liburnia Riviera Hoteli dioničkog društva iz Opatije.

No respect

jel sad napokon sve čisto [smiley2]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Po meni bi sada ipak trebali izaći s javnom ponudom jer ako se onaj prijenos s države na Opatiju mogao tretirati kao nekakvo izvorno stjecanje dionica, za ovaj prijenos na d.o.o. ne vjerujem da se može tako gledati. No sumnjam da će ići na javnu ponudu, vjerojanto će se praviti ludi [smiley2]

Ignore: KressoM, delux

Naše dioničke malverzacije mogle bi postati i čuvene po svijete.
Moš radit pizdarija koliko očeš, samo ako si politički o.k.
Jedino bi nam Rusija mogla uzet prvo mjesto.

VIDTE ME ŠTO SAM LJEP I PAMETAN

New Report

Close