LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Po meni bi bilo najbolje da Valamar kupi LRH i onda bi to bila firma i pol…

delboy kad ja i ti imamo staža skoro budemo u penziju

al onu boračku na lrh -u možda nam se darko smiluje pa pošalje privatno

kakvu čestitku na mail

ah darko DARKO

Sta da radim kad mi se zse smanjio na rivp i lrh. Mozda bi nam bilo bolje da nominiramo darka za predsjdnika 😀

ja samo kažem da uzalud dalibor izbacuje one lijepe računice…uzalud čovjek gubi vid na ekranu. cijena će gore kad netko poželi, ali će isto tako dolje kad firmu treba obezvrijediti. to je tako. uzalud grafovi, izvješća, preuzimanja i slično…uzalud. ne gubite vrijeme zato s tim. znamo da to nema veze sa stanjem cijene.

...povijest se ponavlja...

Delboy gdje je entuzijazam?Naravno da ce cijena kamo veliki kazu kad je 8% slobodnih dionica. No tesko da bi mogla na ev/ebitda 5. Ipak idemo naprijed, cak stovise u zadnjih godinu dana cijena otisla preko 50%.

@Delboy u pravu si. Cijena može bilo kuda, jer mala je likvidnost, a na kraju dana i znamo ko je većinski vlasnik (i šta sve je u zadnjih dvadeset godina naučio)

Ali svejedno – firma se razvija. EBIDTA raste. Smjer je prava.

A imamo ovdje još nešto što mnogi uopče ne pomisle – kad imaš puno novca, onda ti fali još poštovanje okruženja. Taj psihološki momenat će biti kod Ostoje jako bitan, jer na kraju dana ako dođe do prodaje LRH svaki problem (pa i sa malim dioničarima) može znanto smanjiti cijenu. A ne zaboravite, sada nije to poduzeće sa poslovima samo u Opatiji. Nego na najboljima lokacijama na Jadranu. Lijepi paketić sa mogućnostjom ostvarjanja zaiste unikatne priče.

Novi list…

Evo da vidite koliko ste “povlašteni”
Ni članovi NO nisu ništ znali o kupnji hotela u Portorožu, a mi to ovdje “znamo” već duže vrijeme.

Nemoj misliti na m2!

Ako dujmic nije znao, to znaci da ga nije interesiralo. A sumnjam da mu ovakve stvari nisu zanimljive. Kako
ce bilanca sada izgledat, kad imamo trosak, a nemamo prihode?

Ovi kreteni iz lokalne samouprave umjesto da ih puste na miru da oplođuju njihov paket, oni su uvrijeđeni jer se njih ne pita. Za pet šest godina njihov paket dionica će zarađivati većinu njihovih proračuna i imaju potencijal da budu najstabilnije lokalne samouprave samo da izdrže da ih ne sputavaju i da ne prodaju dionice prije vremena. Ali ti paraziti ne vide dalje od svog mandata

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

http://www.novilist.hr/Vijesti/Regija/Opatija/Dujmic-Ako-LRH-ne-zeli-dogovor-imat-ce-otvoreni-rat

Nije tako davno bilo. Zato se i moralo preuzimat preko cavtata. Njima su samo njihove fotelje bitne i pranje novca preko gradjevinskih radova, zato su grad toliko i zaduzili

I uhljebljivanje svojih ljudi, nemojte i to zaboraviti. To bi oni i u LRH…. Smeta im što većinski to ne dopušta.

A baš je mogo. Što će nam Cavtat i Portorož, zar nije lipo moglo se tu ubacit Matu i Stipu, našlo bi se već neko misto za njih. Naravno i njihove najbliže suradnike, Ivana i Marka. A nisu ni njihove žene loše, i za njih bi se tribalo nać koje misto, barem u administraciji. A onda kad dodu, onda nek ubace i dicu od onih koji su njima pomogli da se “snađu”, ono, u gradskoj upravi, da ne budu jadni mercedesa i nekretnina, zimovanja, ljetovanja i AJfona gladni.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

http://www.seebiz.eu/otvoren-obnovljeni-hotel-budva/ar-99644/

250 000 eur ulozeno u rekonstrukciju, a mi preuzimamo po 55 000eur. Portoroz trenutno ima puno vece cijene smjestaja i popunjenost.

New Report

Close