LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Snho je uvijek bio skuplji od korfa, a korf ga je u zadnjih godinu dana obisao. Koliko vidimo lrh se odlicno razvija i nema razloga da snho bude jeftiniji od korfa.

Isto tako kad su se 90-tih osnivali fondovi, neki su kroz fond dobili 108 dionica korfa, a drugi 104snhoa i 104 dionice vlhoa. Kakva je tu tek nepravda nastala. Glavni problem fondova je i dalje netransparentnost.

oprosti delboy ovo je ispod svake crte
ti si jedan od utemeljitelja svako ima pravo na
svoje mišljenje sramota


Snho je uvijek bio skuplji od korfa, a korf ga je u zadnjih godinu dana obisao. Koliko vidimo lrh se odlicno razvija i nema razloga da snho bude jeftiniji od korfa.

Isto tako kad su se 90-tih osnivali fondovi, neki su kroz fond dobili 108 dionica korfa, a drugi 104snhoa i 104 dionice vlhoa. Kakva je tu tek nepravda nastala. Glavni problem fondova je i dalje netransparentnost.

90ih je postojao KORF (Dom fond) i SNHO. Pa se kasnije SNHO razdvojio na SNHO i VLHO. Osnovni paket KORF je bio 111 kom a SNHO 104. Ali bilo je i drugacijih kombinacija. Ljudi su sami birali koje fondove ce uzeti.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Tocno,ali su ljudi birali samo ime fonda. Danas ispada da je fond sa snho+vlho duplo vredniji od onoga sto je imao korf, iako je svima udjel bio 7000dm. Bas zbog te netransparentnosti ljudi ni ne zele u fondove. Mozda snho krene u smjeru otvaranja, ali bojim se da ce se zbog prevlasti jos malo sacekati.

kanabis, i vise nego duplo. Bila je dokapitalizacija VLHO po 10 kn. No, i oni koji su imali KORF su jako dobro prosli usporedimo li ih s ostalima fondovima.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

To nam govori da ni sama drzava nije znala sto koji fond posjeduje i koliko to vrijedi. Danas se slicna tragedija dogadja i sa dionicama branitelja. Svi dobijaju dionice po nominali, samo neke dionice na zse vrijede znatno nize od nominale, a neke vise. Na fond s toga sto uvijek treba ici neki diskont, dok se ne otvori i postane transparentan kao rivp. Necemo vise zagađivati temu, cekamo kraj godine i mozda jos kakvu prodaju.

bome se povećala ponuda do 4k, ima preko 200 komada

www.lociraj-popust.com

je neće ispod 3500 slušajte delboya i gledajte mućke

cijena bi trebala pasti ispod 3000 da da

Što je ovdje svi junaci mukom nestaše.
Prošli tjedan ste me vrijeđali da sam na “kanaboidima” i šta ti ja znam.
A sad?
Sad je situacija malo drugačija.
Tu i tamo koji spordačan pucanj uglavnom silenzio stampa!

Samo sam komentirao da nikog nije bilo na temi na cijeni od 2300 kn na 3500 svi ste se uskokodakali da to vrijedi puste hiljade i hiljade.
I naravno možda i vrijedi samo tko to želi platit?? (vidjeli ste nedavno preuzimanje u Istri i omjer EV/EBITDA!)

Neznam što još čekate?Možda godoa ili gosp.Ostoju?

Ili Kseniju?

Neznam, stvarno neznam!

Ovo nije poziv na ništa samo moje skromno Buffetovsko razmišljanje!

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

A po koliko je bilo to preuzimanje u Istri?

Nemoj misliti na m2!

Marac smanji malo sa certifikatima, vidim da udaraju u glavu. Nije ovo 2006-7 pa da dionice rastu i samo rastu. Vec 5 god koliko sam na burzi uvijek se u 11mj desava pad. Sto ce se desiti ako dionica potone na 2000kn, pa nista strasno, osim sto ce firma samu sebe isplatiti za 3 god. Vazno je poslovanje.

New Report

Close