LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ljudi vrijeme je nepoznati faktor. Grafovi….. pa mora krenut gore…… pa sad sigurno dolje…. gluposti, čista statistika. Ja osobno na temelju dosad viđenog ne vidim razlog zašto ne bi LRH skočila na 9000 kn, ali također niti na 4000 kn.

VRIJEME JE NOVAC

pa npr. skočit bi mogla jerbo je malo dionica u prodaji, a past bi mogla jerbo svi idu na HT (naravno jako teško na 4000)… pa ti vidi [smiley1]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Ljudi vrijeme je nepoznati faktor. Grafovi….. pa mora krenut gore…… pa sad sigurno dolje…. gluposti, čista statistika. Ja osobno na temelju dosad viđenog ne vidim razlog zašto ne bi LRH skočila na 9000 kn, ali također niti na 4000 kn.

Sve si reko majstore……..jednom rečenicom si uspio opisat cijelu burzu u hrvatskoj….bravo !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

opet puno je kupljeno između 6000 i 7000 pa je sad pitanje dali će onaj ko je kupio za 6500 jedva čekat da proda po 5800 ili manje [smiley7]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

btw. jel može neko k/p i usporedbu trenutnog udejla u vlasništvu?

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

K:
5822,00 14
5821,00 13
5820,00 24
5811,00 15
5810,00 20
P:
5899,00 3
5900,00 9
5950,00 7
5998,90 3
5999,00 6

Važeći podaci za uredovni dan 12.09.2007 .
LIBURNIA RIVIERA HOTELI D.D./REDOVNA NA IME LRH-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 177.256 58,57 Osnovni račun
2. GRAD OPATIJA, OPATIJA 75.661 25,00 Osnovni račun
3. KD BPD D.O.O. 2.426 0,80 Osnovni račun
4. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 2.184 0,72 Skrb. račun
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./PROSPECTUS JUGOISTOČNA EUROPA OIF S JAVNOM PONUDOM 2.000 0,66 Skrb. račun
6. PBZ D.D./THE BANK OF NEW YORK AS CUSTODIAN 1.818 0,60 Skrb. račun
7. PBZ D.D. 1.690 0,56 Osnovni račun
8. CROATIA OSIGURANJE D.D. 1.530 0,51 Zast. račun
9. HPB D.D./KD INVESTMENTS – VICTORIA FOND 1.501 0,50 Skrb. račun
10. ABANKA D.D. 1.153 0,38 Osnovni račun
Ukupno: 88,30

Ignore: KressoM, delux

Gospodo, da vas sve malo utješim, barem trenutno, dok gledate kako ova dionica pada.
Čuvajte dionice LRH DUGOROČNO.
Iz usta gradonačelnika A.M. u moje uho: Iznimno moćna svjetska grupacija (znam o kome se radi no ovdje ne bih navodio) želi kupiti paket od grada, dokapitalizirati i sl. Razgovori su zasada bili informativni, međutim postoji snažna želja za preuzimanjem paketa.
Uostalom, nemojmo zaboraviti da su Opatija i Dubrovnik dva bisera na Jadranu bez konkurencije, dapače, stranci samo njih i prepoznaju kao turističke brendove no.1 u Hrvatskoj (Hvar je daleko iza). Govorimo o gradovima koji imaju dugoročno potencijal Monte Carla. Mišljenja sam da ovo nije pretjerivanje već realnost.
Pozdrav svim imateljima dionice LRH.

NEVOLJA JE PRILIKA ZA HRABROST![color=blue][/color]


Sad mi je lakše kad sam ovo pročitao.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

MARKS:

Sad mi je lakše kad sam ovo pročitao.

Meni pao kamen sa srca.[smiley1]

Only God, Muammar and Libya!

uf dobro… već me uhvatio strah da nisam bacio lovu [smiley1][smiley1][smiley1]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Proteklih dana bio u shopingu.
U mrežu mi je upao i LRH.
Ja sretan. [smiley2]

La vita e bella!


Gospodo, da vas sve malo utješim, barem trenutno, dok gledate kako ova dionica pada.
Čuvajte dionice LRH DUGOROČNO.
Iz usta gradonačelnika A.M. u moje uho: Iznimno moćna svjetska grupacija (znam o kome se radi no ovdje ne bih navodio) želi kupiti paket od grada, dokapitalizirati i sl. Razgovori su zasada bili informativni, međutim postoji snažna želja za preuzimanjem paketa.
Uostalom, nemojmo zaboraviti da su Opatija i Dubrovnik dva bisera na Jadranu bez konkurencije, dapače, stranci samo njih i prepoznaju kao turističke brendove no.1 u Hrvatskoj (Hvar je daleko iza). Govorimo o gradovima koji imaju dugoročno potencijal Monte Carla. Mišljenja sam da ovo nije pretjerivanje već realnost.
Pozdrav svim imateljima dionice LRH.

Ja se slažem da su te dvije destinacije biseri, ali teško da su bez konkurencije, obzirom da je trenutno zapadna istra daleko najrazvijenija, i to barem 10-tak godina ispred opatije a i dubrovnika u svakom pogledu. to što mi mislimo o opatiji je jedno, i slažem se da će to biti naša azurna obala, ali daleko je to još od jednog rovinja ili poreča i to u svakom pogledu, apsolutno svakom. što se prepoznavanja u inozemstvu tiče, teško da itko zna za opatiju osim austrijanaca, talijana i par rusa, dok je dubrovnik ipak svjetski poznat. opet, i tu među lordovima i bogatim industrijalcima iz njemačke i engleske prednjači zapadna i sjeverna istra, posebice poreština i bujština gdje je cilj svakog boljestojećeg engleza visoke srednje klase imati kuću s bazenom. dakle, dubrovnik je za milijardere, zapadna istra za milijunaše, a opatija zasad čeka svoje mjesto pod suncem i tu je naša prilika za zaradu, jer da je sve kako ti pišeš, onda bi cijena već bila na 9000 a ovako je ipak samo na 5800. dugo sam unutra, ne mislim davati prejeftino, ali trebamo uvijek biti realni u procjenama i onda ne možemo pogriješiti. dokle god hotel kvarner izgleda kako izgleda i ima 3 zvjezdice, dokle god je ugostiteljska ponuda blago rečeno katastrofa, dotle opatija neće biti ono što je bila. ali , ja imam vremena i ne žuri mi se. bolje da idemo polako.

mali pregled zbivanja, s današnjim danom… vidi se da je još uvijek situacija napeta i teško je procjeniti dali će se odbiti ili ćemo napokon doživjeti pozitivan preokret

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

New Report

Close