LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo je idealna situacija za imaoce dionica LRH, mali prodaju, a veliki dokupljuju. Nije dobro kada ima puno malih dioničara kao u npr. DDJH pa onda sami sebi ruše cijenu. Mi ćemo se do HT-a riješiti skakavaca, koji su vjerovatno isplanirali da se odmah nakon što prvi dan prodaju HT i zarade 50-60 % vrate u LRH po naravno istim ili čak manjim cijenama nego što su prodali[smiley1][smiley1][smiley1].

Netko na forumu ima potpis u stilu : “pretpostavka je majka svih zajeba”, vidjet ćemo je li u pravu.
Ja mislim da je, fondovi će se poigrati s malima i neće im dati natrag ispod 7k

eto ja još malo ubo danas… čisto da se nađe… [smiley1]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Nego gledam malo ovaj polugodišnji izvještaj, jerbo još novog nema [smiley6] 9 posto više posjetitelja van sezone, zvuči obećavajuće.

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]


Nego gledam malo ovaj polugodišnji izvještaj, jerbo još novog nema [smiley6] 9 posto više posjetitelja van sezone, zvuči obećavajuće.

Vodite samo racuna da su u sezoni ionako gotovo 100% puni, tako da tu nece pazarit puno vise nego inace. Jedino zbog povecanje cijena/potrosnje.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

zeko_ma:

Nego gledam malo ovaj polugodišnji izvještaj, jerbo još novog nema [smiley6] 9 posto više posjetitelja van sezone, zvuči obećavajuće.

Vodite samo racuna da su u sezoni ionako gotovo 100% puni, tako da tu nece pazarit puno vise nego inace. Jedino zbog povecanje cijena/potrosnje.

pa već od ove godine se kreće s povećanjem broja zvjezdica[smiley2]

Only God, Muammar and Libya!

OPATIJSKI HOTELI I U PRVOJ DEKADI RUJNA POPUNJENI 90 POSTO
Kongresni gosti preuzimaju primat

U Opatiji ima i američkih i japanskih grupa, a vikendi su pojačani domaćim gostima iz unutrašnjosti i Italije koji dolaze na wellness

OPATIJA – Opatijski hoteli u prvoj dekadi rujna zabilježili vrlo dobre poslovne rezultate. Njihova popunjenost na razini je oko 90 posto. Agencijske grupe gostiju polako su počeli zamjenjivati kongresni gosti, no trenutno u hotelima zastupljeni su i jedni i drugi.
– Gotovo cijeli rujan bit ćemo dobro popunjeni. Imamo kongresnih gostiju, ali i nešto stranih grupa iz Norveške, Njemačke, Italije i Švedske. Vikendi su nam dodatno pojačani zbog wellness paketa koje najviše koriste domaći gosti iz Zagreba i Talijani – rekla je Sanja Dejanović, voditeljica marketinga u Grand hotelu »Adriatic« u kojem je kongresna sezona startala na samom početku mjeseca, a u kojem se do kraja rujna očekuje još nekoliko velikih skupova. Naime, 21. rujna u »Adriatic« bi trebali stići stomatolozi u organizaciji Hrvatskog stomatološkog društva, a 24. rujna informatičari na kongres pod nazivom »Smart Card«.
Kompletnu popunjenost zabilježili su i Ugo hoteli ovog rujna. Njihovi gosti bili su uglavnom kongresni, a u kući se odvijalo nekoliko kongresa (Deloite, Efsa, Bussiness HR).
– Iako unutar hotela i dalje idu ljetne aktivnosti i sheme animacije, gostiju koji to koriste sve je manje, a među kongresnim gostima ima podjednako naših i stranaca – rekao je Kristijan Mihajlinović, direktor opatijskog hotela »Milenij«.
Kongresna sezona stupa na snagu, no u hotelima iz Magnum grupacije a i LRH-a još uvijek ima i podosta turista što dolaze u organiziranim grupama. Magnumovi hoteli popunjeni su na razini od 70 do 80 posto kapaciteta, a do kraja mjeseca očekuju da će promet pasti za otprilike pet posto.
– Za sada u hotelima uglavnom borave grupe Japanaca, Amerikanaca, Austrijanaca, Mađara i Estonaca. Ipak, imamo i nešto kongresnih gostiju koji su sudionici workshopova i seminara što se održavaju unutar naše kuće, ali i gostiju koji su na kongresima koji se održavaju u gradu – rekao je Goran Pavlović, menadžer rezervacija u Magnumu. U LRH sa kongresnom sezonom započet će krajem rujna kada će se u hotelu »Ambasador« održavati kongres kardiokirurga na koji će stići 400 sudionika, a istodobno u »Kvarneru« će se održavati Wellness News.
– Do 7. rujna hoteli su bili popunjeni 95 posto, a trenutno su na 85 postotnoj popunjenosti ne uključujući autokamp i turističko naselje Medveja – ustvrdila je Gracijela Osojnak, direktorica prodaje u LRH-u.

Glasnogovornik IGH na neodređeno


OPATIJSKI HOTELI I U PRVOJ DEKADI RUJNA POPUNJENI 90 POSTO
Kongresni gosti preuzimaju primat …

Kolega Edgar,
džaba citati, i meni i i Vama i svima, skupa sa mnom, jasno je da ovaj papir zlata vrijedi ali ce u narednih 7 dana biti ce na teskom iskusenju. Zao mi je, ja sam unutra ali mi je pomalo krivo sto nisam iskocio prije 20tak dana i laganini cekao istom lovom ispod 6k, da ne kazem tocno na koliko.[smiley6]

Autor posta posjeduje dionice ATPL-R-A i HT-R-A. Također, unaprijed zahvaljuje Neznanom junaku na asu.

kolega haramin, nemojte da vam bude žao, jednostavno i ja kad gledam, neki papiri imaju uzlet pa si mislim e da sam uložio u to, nema veze, tješim se da će ovaj papir isplatiti svo čekanje i propuštene druge investicije… nemože čovjek na pet strana…

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

btw. prateći grafove danas bi mogao biti dan D za preokret trenda na ovoj dionici… makar… tko zna [smiley6]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Prošli put je palo do 5700, baš me zanima dokle će sada kad više nema popravnog ako treba čupati lovu za T-HT.

Ljudi vrijeme je nepoznati faktor. Grafovi….. pa mora krenut gore…… pa sad sigurno dolje…. gluposti, čista statistika. Ja osobno na temelju dosad viđenog ne vidim razlog zašto ne bi LRH skočila na 9000 kn, ali također niti na 4000 kn.

VRIJEME JE NOVAC

[color=black][/color]


Prošli put je palo do 5700, baš me zanima dokle će sada kad više nema popravnog ako treba čupati lovu za T-HT.

jako,JAKOOOO dobro pitanje !?

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

New Report

Close