LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Svi u TOP 10 samo skupljaju[smiley2]

ne baš svi, ali skuplja se… ono što je bitnije, nitko ne prodaje [smiley1]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

kakav je k/p?

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Sve bolja [smiley2] Prodaju samo mali igrači

K:
6005,50 2
6005,01 2
6002,00 6
6001,00 4
6000,00 52

P:
6050,00 21
6079,00 5
6093,00 1
6094,00 4
6095,00 5

Ignore: KressoM, delux

čisti se čisti… ole ole ole… ma ne navijam ja [smiley1]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]


čisti se čisti… ole ole ole… ma ne navijam ja [smiley1]

Ti očito imaš neki drugi Mostich. U situaciji pred IPO THT-a ići će to još dolje – na žalost ili na sreću. Kako kome, ja lovu za dokup više nemam, radije ću kupiti T-HT.

nema straha za IPO, malo gore ili dolje nema veze, imao samo jednu nepobitnu činjenicu, veliki igrači ne prodaju, a mali imaju sve manje, kad veliki igrači odluče cijena se diže

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Mali će barem 2x više zaraditi na T_HT-u u sljedećih mjesec dana. Veliki to mogu samo sanjati. Nekad je dobro biti mali. U ovakvim okolnostima LRH se malima ne isplati kupovati iznad 5000. Naravno pod uvjetom da imaju dilemu LRH ili T-HT.

ajd dobro, ako ti tako kažer… ja se nadam da ćemo i jedni i drugi zaraditi [smiley2]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]


Mali će barem 2x više zaraditi na T_HT-u u sljedećih mjesec dana. Veliki to mogu samo sanjati. Nekad je dobro biti mali. U ovakvim okolnostima LRH se malima ne isplati kupovati iznad 5000. Naravno pod uvjetom da imaju dilemu LRH ili T-HT.

Ja isto mislim da se ne isplati kupovat iznad 5k, zato nadokupio po 5.7k [smiley1]
A ht će tolko zasmrdit da boli glava


Mali će barem 2x više zaraditi na T_HT-u u sljedećih mjesec dana. Veliki to mogu samo sanjati. Nekad je dobro biti mali. U ovakvim okolnostima LRH se malima ne isplati kupovati iznad 5000. Naravno pod uvjetom da imaju dilemu LRH ili T-HT.

Možda, samo što mali sada rade krajnje glupavo i prodaju dionice s velikim minusima umjesto da na te iste dionice dignu margin ili neki xy kredit i kupe HT, pa zarade ubrzo na jednom i drugom : kad prodaju HT, a založene dionice odu gore 15-20%. Ako od zarade na HT-u odbijemo nepotreban gubitak na dionicama prodanim ovih dana s minusom, potencijalna (!) zarada na HT-u bit će još manja.

Ignore: KressoM, delux

di se vama dečki i cure žuri…jel opatija pobjegla nekamo na krk ili je još uvijek ispod učke? navodno su i hoteli viđeni na svojim mjestima. dakle, polako i pomalo. trebat će još puno godina da opatija postane ono što zaslužuje, a ako vi nemate vremena, ima nas koji imamo, pa se vi fino okanite burze. nema smisla komentirati par bisera što daju ispod cijene, ali dolazi ht i to smo svi očekivali (odnosno većina nas). Dakle, šutite i dokupljujte ili prodajte i sami. Kupaca ovdje uvijek ima….

New Report

Close