LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A tvoja tuzba mozes sa njom sto god hoces.I jos je pravomocna. Kolika je vrijednost spora jer je u trgovackim sporovima za vrijednosti preko 500 kilo kuna moras prije Ustavnoga proci reviziju na VsRH. Sto ti nije jasno. Pravomocna je postala samim rjesenjem viseg suda koji je ocito potvrdio prvostepenu presudu.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

prodaš i tužiš do kraja i prije presude kupiš opet lrh

I u najboljoj varijanti kupiš dionice na nižoj cijeni nego li je sada i dobiješ presudu


prodaš i tužiš do kraja i prije presude kupiš opet lrh

Decki, ne znam da je ovo bas dobar savjet … da ne bi poslije bilo bas to presudno u nekoj od buducih presuda.


prodaš i tužiš do kraja i prije presude kupiš opet lrh

da li se mogu prodavati dionice koje su utužene, jesu li one “blokirane”?

da li ih uopće moramo imati cilo to vrime u svom vlasništvu dok traje tužba?

pa nema zabrane raspolaganja a po meni bi trebalo bit

ako nitko ne prosipa po 2400kn, postavis se na 100kn vise pa opet isto cucis [emo_palacg]


pa nema zabrane raspolaganja a po meni bi trebalo bit

bez obzira što nema zabrane, to se podrazumijeva. čim prodaš, a tužio si, nema šanse da išta dobiješ jer više nisi vlasnik dionica tj. nemaš tražbinu prema tuženome. a sad ako se vama riskira pa opet kupite i mislite da tuženici to neće provjeravati (a neće, ali ipak možda i hoće), samo izvolite…ali sigurno vas čitaju pa ste im sada dali ideju da i to provjere.
bolje da to niste ni spominjali kao mogućnost.

...povijest se ponavlja...

DEL najbolji si tak si falio na forumu
znači još si lrh ili samo pratiš

bez obzira što nema zabrane, to se podrazumijeva. čim prodaš, a tužio si, nema šanse da išta dobiješ jer više nisi vlasnik dionica tj. nemaš tražbinu prema tuženome. a sad ako se vama riskira pa opet kupite i mislite da tuženici to neće provjeravati (a neće, ali ipak možda i hoće), samo izvolite…ali sigurno vas čitaju pa ste im sada dali ideju da i to provjere.
bolje da to niste ni spominjali kao mogućnost.
[/quote]



pa nema zabrane raspolaganja a po meni bi trebalo bit

bez obzira što nema zabrane, to se podrazumijeva. čim prodaš, a tužio si, nema šanse da išta dobiješ jer više nisi vlasnik dionica tj. nemaš tražbinu prema tuženome. a sad ako se vama riskira pa opet kupite i mislite da tuženici to neće provjeravati (a neće, ali ipak možda i hoće), samo izvolite…ali sigurno vas čitaju pa ste im sada dali ideju da i to provjere.
bolje da to niste ni spominjali kao mogućnost.
[/quote]
Dakle to znaci kada jednom (a nadam se da bude) bila prodaja LRH, onda mi nećemo smjeti izlaziti na recimo 6000 i morat ćemo reskirati da zauvjek ostanemo u toj dionici?

Funky[/quote]
Dakle to znaci kada jednom (a nadam se da bude) bila prodaja LRH, onda mi nećemo smjeti izlaziti na recimo 6000 i morat ćemo reskirati da zauvjek ostanemo u toj dionici?

[/quote]

Izaći ćemo sa onim viškom dionica koji smo nadokupili, ako se sve tako odigra (daj BOže)….a sa onom količinom kojom smo tužili Opatiju izlazimo na 10 000 ….:::)))
bi li valjalo ovako….???[emo_smijesak]


… a mi smo daleko od zagoraca.
🙂

Geografski jesam,ali mentalno sam veci Zagorac od njih samih. Ok danas stigla presuda VTS ocekivana. Sto je dobro. Znaci rijesena prvostepena u 6 mjeseci.Sad polako na VsRH.Pa Ustavni pa onda opet kuc,kuc na Strazbur.Najvise me boli lova koju dajem na ime sudskih pristojbi. Radje bi s parama potpaljivao kamin nego lipu dao u drzavni proracun,ali sta je tu je. Sve je to dio igre.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close