LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nemože doći opomena za ovrhu ako si uložio žalbu

visokom trgovačkom sudu za ovo drugo se slažem

kad budu već presudili i da idemo na strsburg


Ne mogu se načuditi koliko i što pišete o ovoj dionici, koja je potpuno pod kontrolom Ostoje & Co. , pa mali dioničari smo ovdje ko gumbi na gaćama koji odlete kad Ostoja malo jače prdne.

Danas mi stigla opomena pred ovrhu od odvjetničkog društva iz Rijeke. Već sam platio troškove dvjema općinama, koje su pristale na povlačenje tužbe. Ostalim trima nisam platio, ni sam ne znam točno zašto, pa imam sad za platit 14.200,00 kuna troškova + 1.507,92 kuna zateznih kamata.

Nisam tužio radi novaca, nego iz principa. Kao, ne puštam, da me ološ j… u glavu, a sve više se bojim, da će to stvarno završit u stilu one, naljuti se čoban na selo….

Jeste li čitali danas Tomića u Jutarnjem ? Šta kažete ?

Ma nakupilo mi se toga sranja sa svih strana toliko, da se bojim, da ne puknem

Nekako se mi ćini da si se upustio u igru, ne da bi znao, kakve su sve posljedice.

Znam da boli (osjetio sam i ja) ali to dođe zajedno u paketu. Možda je bolje sada obratiti pozornost na sve bolje poslovanje, sve veće zanimanje drugih dionićara za LRH. I kad bude evforija (a naravno da će biti, jer pričamo o burzi) onda imaš šansu za lepu prodaju. I tada možeš jednostavno smanjit prodajnu cijenu za taj trošak neuspjele tužbe (desi se to u Hrvatskoj često – jE bI gA).


Nekako se mi ćini da si se upustio u igru, ne da bi znao, kakve su sve posljedice.

To je točno, možda ti u svakoj situaciji u životu znaš kakve su SVE posljedice moguće. Što se mene tiče, nisam imao velikih iluzija i prilično dobro znam u što sam se upustio. Na prvom sastanku udruge sam pitao Dražena koliko je star i dali je svjestan kako malo šansi imamo protiv ovih, protiv sustava zapravo. Jer ovdje je očigledno na djelu sustav. Nisam ni mislio zabiti 3 gola u prvih 5 minuta susreta.. ali ponekad svejedno popiz.. jedina iluzija koju sam možda imao je što se tiče odvjetnika, iako ni tu nisam bez prethodnih iskustava…izgleda, da ako sam nisi pravnik/odvjetnik, bolje da se ne upuštaš u nikakve sporove.

zašto neuspjele pogotovo ak se uzme da već mora platit

nek ide sve na strasburg bude draško već napravil zajedničku

za strasburg



Nekako se mi ćini da si se upustio u igru, ne da bi znao, kakve su sve posljedice.

To je točno, možda ti u svakoj situaciji u životu znaš kakve su SVE posljedice moguće. Što se mene tiče, nisam imao velikih iluzija i prilično dobro znam u što sam se upustio. Na prvom sastanku udruge sam pitao Dražena koliko je star i dali je svjestan kako malo šansi imamo protiv ovih, protiv sustava zapravo. Jer ovdje je očigledno na djelu sustav. Nisam ni mislio zabiti 3 gola u prvih 5 minuta susreta.. ali ponekad svejedno popiz.. jedina iluzija koju sam možda imao je što se tiče odvjetnika, iako ni tu nisam bez prethodnih iskustava…izgleda, da ako sam nisi pravnik/odvjetnik, bolje da se ne upuštaš u nikakve sporove.

[/quote]

Ne znam sve posljedice. Ali isto sam išao kroz tu dilemu (nastaviti ili ne), pa sam na kraju odlučio, da nemam toliko para da isprobam još pravdu na Strassburgu. Pa sam platio ko žuti.

ALi to što si napisao: b]izgleda, da ako sam nisi pravnik/odvjetnik, bolje da se ne upuštaš u nikakve sporove[/b]. To fakat jest istina. I ja sam to naučio hard way…



Nekako se mi ćini da si se upustio u igru, ne da bi znao, kakve su sve posljedice.

To je točno, možda ti u svakoj situaciji u životu znaš kakve su SVE posljedice moguće. Što se mene tiče, nisam imao velikih iluzija i prilično dobro znam u što sam se upustio. Na prvom sastanku udruge sam pitao Dražena koliko je star i dali je svjestan kako malo šansi imamo protiv ovih, protiv sustava zapravo. Jer ovdje je očigledno na djelu sustav. Nisam ni mislio zabiti 3 gola u prvih 5 minuta susreta.. ali ponekad svejedno popiz.. jedina iluzija koju sam možda imao je što se tiče odvjetnika, iako ni tu nisam bez prethodnih iskustava…izgleda, da ako sam nisi pravnik/odvjetnik, bolje da se ne upuštaš u nikakve sporove.

[/quote]

Da ti nije možda Vidan bio odvjetnik? 🙂


ALi to što si napisao: b]izgleda, da ako sam nisi pravnik/odvjetnik, bolje da se ne upuštaš u nikakve sporove[/b]. To fakat jest istina. I ja sam to naučio hard way…

Čekaj, ako si ti onaj za kojeg mislim, da jesi, onda ne kužim, bio si potpuno spreman, da ideš do kraja… daj me uštipni, da ne sanjam možda


nemože doći opomena za ovrhu ako si uložio žalbu

visokom trgovačkom sudu za ovo drugo se slažem

kad budu već presudili i da idemo na strsburg

Opomena pred ovrhom je izgleda stigla upravo zbog toga, što je Visoki trgovački odbio moju žalbu na presudu trgovačkog. No, na presudu trgovačkog sam rekao, da bi gospođa sudkinja koja je spisala presudu moral zbog “argumenata” u presudi isti trenutak spakirati iz suda i prijaviti se na burzu rada.

Šta da kažem na presudu Visokog ? Nisam ju doduše još vidio, odvjetnik mi je upravo javio, da je stigla danas.

nije ti mogla stic opomena pred ovrhu za nesto sto jos nije bilo pravomocno.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

momci, ne možete dobiti taj spor kad je ukinuta odluka hanfe. meni je to jasno kao dan. na žalost, to je tako. svi oni koji su tužili platit će troškove sudske pristojbe i protivnoj strani njene odvjetničke troškove.
a što se tiče potencijala LRH, nein danke…još malo pa ću prodati ono sitno što mi je ostalo i ciao ostoja.

...povijest se ponavlja...

kaj smo se uskukali pogledajte ostale

kakvo odustajanje


… i dali je svjestan kako malo šansi imamo protiv ovih, protiv sustava zapravo. Jer ovdje je očigledno na djelu sustav. Nisam ni mislio zabiti 3 gola u prvih 5 minuta susreta….

Za borbu protiv sustava igru trebas prenijeti na neutralni teren.Pa zar si mislio dobit presudu protiv sustava na njegovom terenu???? I kave troskove vise imas.Ako si prosao TS i VTS jos jedino ostaje pristojba na reviziju. To su svi troskovi.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close