LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bude brže ako se uzme prva presuda ali nema nam ništa sa ustavnog

ja mislim ds cijena raste zato što je Ostoja bio milostiv i nije podijelio one otkaze [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

sad Ivo zauzvrat kupuje (ima još valjda neke zalihe od prodaje one vile) [emo_naivan]

daj joza zato što budeš morao platit ono danas

inače stručnjak si pravi kada se sjetim onih vrhunskih

crob neće ispod 3000

@dust310
Ovo je malo preveliko da si Dujmić može nešto dozvoliti ispod žita, ali i interesi su različiti.
Da ste gradonačelnik visoko zaduženog grada, (negdje sam pročitao da Opatija ima najveća zaduženja u zemlji), a imate i dalje političke ambicije, dali bi prodali ovo na kraju mandata i ostavili novce nasljednicima ili bi na početku da možete rezati vrpce pred slijedeće izbore?
Možda su moje procijene vrijednosti loše ali sumnjam da bi prodali ispod toga.

Nemoj misliti na m2!

A tko će uzeti 25% dionica i bez Ostojinog dijela gledati u zrak.
Tko bi bili potencijalni kupci. Jedino netko u dosluhu sa Ostojom.
Znači potencijalni investitor je Ostojin igrač. I koliko će to on platiti?
A ako je grad u velikim dugovima, to bolje za eventualnog kupca.
To je moje mišljenje i nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica Liburnije.

kak su ostali prošli mi smo super na burzi

Potpuno se slažem sa dustom. Logično je da nitko neće kupovati 25% i čekati kad će i uopće hoće li Ostoja prodavati ili ne. Mislim da su te priće o kupcu (ili kako se u hrvatskoj javnosti voli reći – stateškom partneru) preuranjene. Tužbu sam zaboravio, o kupcu ni ne razmišljam. Ono što me veseli su rezutati kompanije. Ništa drugo. Prije ili kasnije i cijena će to popratiti.

Opatija je zadužena dosta, no koliko znam nisu dostigli limit. Lovranci su odavno već htjeli prodat svoje dionice (bivši načelnik). Dujmić se neće kandidirati na sljedećim izborima, već ima neku godinu, tako je bio i izjavljivao po novinama (NL, naše lokalne).

Kamelija, simbol Opatije!

Nekom je dosta 2400. [emo_zacudjen]


Kolege, a zašto bi netko odustao od tužbe?
Pa troškovi se plaćaju tek po pravomoćnosti presude, znači nakon žalbe na VTS. Do onda će proći najmanje 2-3 god.

Oprez.Ti troskove mozes platit i za 10 godina ali ces platit zateznu kamatu za cijeli taj period. Ja sam svoje sve podmirio u zakonskom roku mislim da je bilo 15 dana. Nije mi bilo pravo,ali idemo dalje.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Potpuno se slažem sa dustom. Logično je da nitko neće kupovati 25% i čekati kad će i uopće hoće li Ostoja prodavati ili ne. Mislim da su te priće o kupcu (ili kako se u hrvatskoj javnosti voli reći – stateškom partneru) preuranjene. Tužbu sam zaboravio, o kupcu ni ne razmišljam. Ono što me veseli su rezutati kompanije. Ništa drugo. Prije ili kasnije i cijena će to popratiti.

A vama je logično kupovati dionice, a njima nije?
Zašto je npr EBRD ušao svojevremeno u Jadranku ili Zaba u Istraturist?

Nemoj misliti na m2!

Zasto vi kupujete dionice, a ne mislite preuzeti cijelu tvrtku?

New Report

Close