LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ne znam sto je razlog ali svima koji dizu pozotvne postove (ne spominjuci pritom ikoga po imenu!) dobivaju slabe ocijene … fakat ne kuzim!
Kome je tako sto u interesu?

Dobijes negativnu ocijenu zato da ne postas nista na lrh. Svejedno je dali je komentar pozitivan ili negativan, to jednostavno privlaci pozornost. A nas 20-tak bi jos malo nadokupili na 2200kn 😀

kupovao bih ja i na 2.500 da ima paprike :)))))))))))))))

www.lociraj-popust.com


ne znam sto je razlog ali svima koji dizu pozotvne postove (ne spominjuci pritom ikoga po imenu!) dobivaju slabe ocijene … fakat ne kuzim!
Kome je tako sto u interesu?

Kolega Funky nemoj se sekirati. Na svakoj dionici je par kokošara sa hrpom nickova koji daytradaju za burek. Onda kad se pomiče razina ostanu bez dionica pa postanu nervozni. To je ustvari dobar znak. [emo_palacg]

ma ne sekiram se ja samo ne mogu shvatiti bit tih sitnih jajara … a sto ces meni sve ide kroz logiku …

Očekujem da će Visoki trgovački sud reagirati brzo i u roku od šest do sedam dana donijeti odluku o tome ide li Imunološki zavod u stečaj.”
Očito ovi mogu i naručivati vrijeme presude a ne samo ishod!


"Očekujem da će Visoki trgovački sud reagirati brzo i u roku od šest do sedam dana donijeti odluku o tome ide li Imunološki zavod u stečaj."
Očito ovi mogu i naručivati vrijeme presude a ne samo ishod!

ne mogu oni ništa. a nije da ne bi voljeli

...povijest se ponavlja...

sve su turističke dionice danas nekako na meti. samo naša LRH još se skriva tamo ispod stola.

a istina je, da ne dobiješ ni 200 dionica do 3000…

nastavljamo po asku, još cca 60k EUR do 2.800,00 :))))

vrijednost se polako prepoznaje

www.lociraj-popust.com

Može li netko stavit k/p
Hvala


Može li netko stavit k/p
Hvala

Dobra. [emo_smijeh]

Posebno sa +ovih cca 2500 kom na 9kn…..

EDIT: Upravo nastadoše netragom.

Gazda, na kupnji imaš 10 kom na 2478, 1 na 2400,01, 1H na 2400.. i onda od 2376,01 do 2300 39 komada u 9 naloga.

Prodaja je prva 4 komada na 2545, pa 2 na 2549,97 i 15 na 2565.
Iza toga je 59 komada ali tek na 2737.

Maloprije je skinuto 31 komad sa 2500, odjednom, a ukupno ih je danas prošlo 51.

Ovakvo opisno stanje već dugo nisi pročitao, priznaj. [emo_smijesak]

New Report

Close