LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Samo sto bi po najavama himr daleko prije trebao biti rijesen nego lrh. Za lrh ima vremena

Sretan Bozic svim supatnicima!!


Samo sto bi po najavama himr daleko prije trebao biti rijesen nego lrh. Za lrh ima vremena

Pa bas na ovo sto govoris ne bi stavio pare,ali nema veze.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Frankie opusti se, ne drukam za nista. U lrh sam zbog nepravde do sada izgubio, a na himr sam ulazuci 2010 ipak zaradio. Jadranku su svi gledali kao crnu ovcu i nitko ju nije kupovao ni na 300kn, pa je dosla na 700kn, bez bilo kakvog sponzora. U slrs sam usao na 200kn, isto je bio crna ovca zse-a. Guru je u to vrijeme rekao da u slrs nikad ne bi ulagao, a vidi ga danas. Nazalost prodao sam ga na 330kn, jer guru jos nije bio vidljiv u top10. Znamo da si unutra, da vodis sporove i da je nepravda velika, no Ostojina ce ipak biti zadnja

Da ti je biti upola opusten ko ja zvali bi te Nirvana,a ne kanabis. Koja je cijena meni je nebitno.Imam i LRH i HIMR podosta,u SLRS ulazio po 200 izasao od 600-660. U jadranku nisam ulazio,steta,ali za prolivenim mlikom ne placem. Hoce li Ostojina biti zadnja ili ne na LRH za mene je nebitno. Ja s Ostojom nemam nista.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Frankie uz sve sudske procese svaka čast. Kako napreduje tvoj proces s lrh? Već par mjeseci nisam primio email od udruge.

Upravo bilo na HTVu, rekordni brojevi za blagdane na Kvarneru. Naravno najviše je gostiju na cijelom Kvarneru u Opatiji koja ponovo bilježi rekorde i traži se soba više. Ima soba jedino u Imperijalu 3* i Excelsioru u Lovranu. I VI-hoteli imaju soba samo u hotelu Opatiji 3*, ali Milenij hoteli imaju popunjene samo 4 cvijeta, a Milenij, Agava, Sv.Jakov imaju soba?? Neki se već sada usude prognozirati prema prvim danima 2014 da će najbolja poslijeratna godina držati rekord samo jednu godinu 🙂

Nemoj misliti na m2!

poštovani kolege

nemam papire, ali nije rečeno da ih neću imati! mene zanima samo jedna stvar: je li itko uvidio sličnost između liburnije i adrisa? nikad po meni realno valorizirane dionice! zašto? mislim da je samo vlasnička struktura pretežak uteg za obje ( inače odlične ) kompanije.

usput svako dobro ovih blagdana!

Adris je po meni prilično problematična tvrtka sa stanovišta investitora. Po zadnjij bilanci imali su 500 mil eur u kratkotrajnoj financijskoj imovini!!
A MCAP je 650 mil eur!!

Da su barem LRH toliki izvori za investiranje, ne sumnjam da bi bilo još poteza kao što je Cavtat, a i hoteli bi se brže obnavljali.
No možda je i bolje ovako, barem su racionalni i proračunati. Svako promjena pa i na bolje mora biti postepena i planirana. Činjenica je da se hoteli više kategorije u Opatiji sada bolje pune, ali ne treba odbaciti stare goste dok se ne nađu novi.

No jedna je velika razlika!!!
Vlasnik LRH je fond koji će kroz neko vrijeme LRH prodati i kapitalizirati dobit (moja procjena do 5 godina), a prije toga vjerovatno će izlaziti Opatija. Kod Adrisa ne vidim takav razvoj događaja. Zapravo uopće ne znam što tamo očekivati?

Nemoj misliti na m2!

Mislim da ce prodaja ici svakako prije zavrsteka sudskih procesa da se olaksa pozicija Opatije & opcina … jer je upitno tko ce ostati u tuzbi ako ponuda bude recimo 7500 Kn …
P.S.
Za varijantu “prodaj na buducoj javnoj ponudi pa tuzi i dalje” znam da igra ali ne vjerujem da bi mi mali to mogli ostvariti.
P.P.S
Svako dobro svima koji su u ovoj dionici nasli mir ali vide i sansu za zaradu.

dalibore

cijenim te i poštujem kao jednog od najboljih forumaša! i oda napišeš da im je mcap 650 a imaju 500 keša, gotovo bez dugova??!! problematična tvrtka??!! da, ono što sam već nekoliko puta postao! zbog vlasničke strukture!

vidi se da si emocionalno vezan za lrh, što uopće ne mora biti loše! ali je struktura još gora nego u adrs! pitaj forumaše koji su u sporu sa njima!

još ste u tužbama? zar ta priča nije gotova?

...povijest se ponavlja...

New Report

Close