LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma kojih 500 dionica do 2500 ima jedva 100 dionica
To je jadnih 250.000 kuna
Pa da je i 500 to je onda 1,25 miliona
To je kao neki iznos?
Pa jučer se trgovalo na npr VPIKu 600.000 kuna a na Belju danima po 400-500.000 a tu nema nekih velikih fondova i mirovinaca unutra. Sve manje više mali.
Na Belju npr AUDIO otpustio nekih 190.000 dionica u par mjeseci a to je 11 mil kuna!! Tako se štopa cijena (doduše ovdje to radi država za nečiji račun) a ne sa parsto tisuća kuna. Pa to jedan bloger sve pokupi u jednom danu.

Nema tu nikakvih spletki 101, već samo loš EPP i to čak i od dioničara koji su unutra. Umjesto da propagirate koliko je LRH dobra firma vi po forumima pišete da većinski vlasnik ima za cilj rušiti cijenu dionice (stvarno ne vidim ni jedan jedini razlog za to) pa se eto služi i time da manipulira na burzi. Pa zar stvarno u to vjerujete?
Ili nas malo sve skupa …? 🙂

Ja sam uvjeren da Ostoja ni ne zna kolika je cijena na ZSE. Stvarno ne znam zašto bi ga to uopće interesiralo.

Nemoj misliti na m2!

budite sigurni da g. ostoja vrlo dobro zna sve, čak i ono što sad mi pišemo. jedan sam od onih koji su 00.,01. i 02.g., uložili više nego solidnu cifru u njegove fondove vrlo optimistični i bili na kraju sretni sa min. gubitkom dok su druge karavane prolazile ( sa rastom od 100% +). pogledajte samo kako se vješto izvlači dobit. tu smo veliki prolaze, za male nema kruha


U ovoj močvari sam do grla!

I ne kužim zašto mislite da netko namjerno rusi cijenu?
Da ima kupaca očito da je nebi mogao srušiti na ove razine sa ovako malo dionica!!
Umjesto da se ovdje žalimo na sve i svakoga trebamo kupovati i cijena neće padati!
Svako po 5 kom a koliko nas ima koji kukamo i cijena nebi padala!

Ovako smo svi mi @frenkie! Po forumu kupujemo stotine kom! Smiješni smo!!

eh, sad moram, nakon dugo vremena, priznati da sam ovo bio ja.. novi na trzistu, usitno nesto ulagao i na prvu shvatio kakav potencijal lezi tu.. na zalost, malo me uhvatila nervoza a imao sam i ‘viziju’ brze zarade.. pa prodah to malo dionica po asku s gubitkom…

Samo budala kakav sam i sam može ovaj post držati savjetom za K/P [emo_cool]

Nemoj zaboravit da je ostoja karijeru zapoceo torbarenjem. On sigurno jako dobro zna cijene na zse

ostoja se bavi namještanjem cijene na zse?
štopa cijenu LRH?

e sada bi bilo zgodno da netko da jedan jedini razlog zašto bi mu to sada bilo bitno?

(ako to radi ja ću mu se jednog dana morati i zahvaliti jer ja imam cilj kupovati a ne prodavati LRH u nekom dužem roku)

Nemoj misliti na m2!

Sigurno da Ostoja zna cijenu na burzi.
Mozda ne na satnoj ili dnevnoj bazi.
Ma koji to vecinski vlasnik tvrtke izlistane na burzi ne zna njenu cijenu.

Ne proucavam njegove poslove. No ovdje je izuzetno mali slobodan broj dionica i to cijenu drzi relativno visoko. Cijena ce zasigurno opet dodirnuti 2000kn. A realnu vrijednost bez prodaje vecinskog dijela nemojte sanjati. Korf i arnt su odradile veliki rast jer su bile extremno podcijenjene. Slrs je odradio rast na staroj slavi gurua itd

daliborop

pitaj frenkya!! nije zlonamjerno

Hanfa trenira strogocu …

To su jedno vrijeme redovno radili tj mislim da ih je bloger isprovocirao kod Korfa kada je bila ona ponuda po 45 kuna i od tada su više puta reagirali kada je uprava ciljanog društva bila štura u mišljenju.

Iako to je možda malo i besmisleno jer već sada je uprava društva postavljena od LRH pa ista daje mišljenje o “svojoj” ponudi. No sa druge strane dioničari bi trebali znati i koji podatak više o planovima kada ide preuzimanje da procijene trebaju li prihvatiti ponudu ili ne. Hanfa ovdje upozorava i na moguću štetu koju bi mogli prouzročiti dioničarima ali baš bi volio vidjeti tko bi to kod nas istjerao. Na kraju krajeva nije čak ni u ponudi LRH napisano bog zna što. Sve je to previše opčenito. Bilo bi dobro da moraju npr projecirati bilancu na 5 godina kao što se to radi kod predstečajnih nagodbi pa onda bi dioničari i mogli donjeti neku pametnu odluku na osnovu nekih podataka.

Što je najbolje tako nešto LRH sigurno i ima jer nisu u banci dobili kredit za ovo preuzimanje samo na osnovu hipoteke. Morali su dati investicijski plan u kojem je to vrlo detaljno razrađeno pa bi tako nešto barem u kratkim crtama trebali dobiti i dioničari.

Nemoj misliti na m2!

Opatija rujan..[/url]

Isti broj dolazaka, manji broj noćenja.
No za 1.1. – 30.9. još uvijek 2% u plusu.
Nemamo strukturu (privatni/hotelski)
To će biti za koji dan.

Prema mojim informacijama LRH i dalje ima veliku popunjenost i rezultati su puno bolji nego prošle godine. Ja osobno prognoziram da je rast dvoznamenkasti.

Nemoj misliti na m2!

Evo za cijeli Kvarner.
Vaš link …

Opatijska rivijera +3% noćenja. Rujan je slabiji nego prošle godine, no ipak je ukupno više gostiju. Pitanje je samo kakva je preraspodjela. U prvom polugodištu rast je bio za cijelu rivijeru 5%, a LRH je imala rast od 25%!

Nemoj misliti na m2!

gotovo sve “ozbiljnije” turističke tvrtke će sigurno imati rekordnu sezonu. LRH u sinergiji, vrlo vjerovatno najbolje rezultate. s time da su istarske firme barem korak ispred ostalih u svakom pogledu. ali…. uvijek se ponavlja problem likvidnosti tamo gdje većinski ima više od 75-80%. pogledajte samo plag!! po meni najbolja turistička firma u rh, a nikada nije bila “pošteno” valorizirana u odnosu na tvrtke iz branše koje su imale više slobodnih dionica. slična priča i sa ISTT. van branše: frnk , adrs, … da ne idemo dalje

New Report

Close