LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa odlomi neku bagrem pa udri..
Zar stvarno misliš da se ovi boje suda?
Sry ja sam novi ovdje, siguran sam da vas sve ovo frustrira. Uopće ne mislim da je to bilo ok. Nedavno smo imali nepobitni dokaz da je Opatija iskoristila svojih 25%+1 dionicu. Na skupštini je izborila izmjenu statuta gdje u NO imaju veto na odluke o dokapitalizaciji. Tu sve priče da se radi samo o nasljeđivanju vlasništva bivše općine i da se ostalim dioničarima ne umanjuju prava koja štiti Zakon o preuzimanju padaju u vodu.
Ovo je sramota ove valsti, gdje je osobno savjetnik premijera napisao da obaveza Opatije postoji, a premijer je pokazao kakav je mekušac i tko je pravi gazda u ovoj Vladi.
No tko to nije znao i odigrao na njega očito je pogriješio.
Zato kad god nešto taj mekušac izgovori i pokušava pokazati mišiće i neke kao stavove, ja se sjetim laprdanja o pravnoj državi i onog što je pokazao po pitanju Agrokora, LRH, Dalekovoda, Badela itd. Može se on sutra pravdati da nije znao, ali kum i savjetnik mu je barem po pitanju LRH jako dobro upućen.
Em je bio član arbitraže HGK koja je odlučivala dali Ostoja ima pravo na dionice ( i napisao je izdvojeno mišljenje), a onda je napisao i vještačenje u kojem je utvrdio da obaveza Opatije postoji.

101 odlomite bar neku bagremovu šibu i upakujte mu i pošaljite
Neka ga podsjeti na to koliki je mekušac

Nemam ja iluzije s kim smo partneri, no sad dolaze vremena u kojima oni žele kapitalizirati svoju zaradu pa bi usput mogli i mi dobro proči

Nemoj misliti na m2!


neće nitko sa darkom posla imat

jedino mi naivni i zaljubljeni

Da, to je nazalost istina. Težko je dobiti povjerjenje ako si mnogo puta igrao na tako kako je bilo odigrano.

Premalo se priča o tome, šta znači biti transparentan. I da možda to privuče dodatni interes, jer za neke dioničare je bitno i to, da mogu spavati mirno. A ne svaki dan gledati, da se nešto mutno, tamo iza čoška promjeni.

“Premalo se priča o tome, šta znači biti transparentan.”
Kaj to nije ono kada dr. Ivo, snimljen u onom restoranu s direkorom MOL-a, naglašava da vadi bateriju iz mobitela ….

Pa ima li što transparentnije?
[emo_smijeh]

Nestalo trgovine na HCVT….

Branitelji su izgleda prodali što su mislili, a ostali koliko vidim samo skupljaju. Ne znam zašto se kupnja ne spusti, ako nešto i kapne prodat će se i po 10 kuna manje ili više

Nemoj misliti na m2!

Prvi vikend svi hoteli LRH u Opatiji su zauzeti. Mogu spavati samo u Lovranu ili Mošćeničkoj!
Istovremeno u hotelima Mileniij mogu birati koji hotel želim.

Nemoj misliti na m2!

Izgleda da danas u HANFi nije ni bilo sjednice….

Pa kaj nisi vidio kakvo je vrijeme bilo u Zgb … tuča!

cijena 309 kn u preuzimanju…

Najbolje!
Plus i na HCVT dioničare i za dioničare LRH

Nemoj misliti na m2!

E sada kakva je procedura, šta će trebati napraviti sa dionicama…

što je dobro za lrh

New Report

Close