LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sumnjam, od polovice veljače sjednice su petkom i sve ponude su objavljene petkom. Do tada su sjednice bile četvrtkom i objavljivane su četvrtkom. Iznimka prošle godine 17.8. prošle godine vjerovatno zbog blagdana pomakli u petak. Provjerio na 17 zadnjih ponuda.

Nemoj misliti na m2!

Branitelji su dobili oko 2400 dionica HCVT i kupnja se izmiče nebi li jeftinije kupili.

Nemoj misliti na m2!

mislim da će ponuda biti ovaj tjedan, nema više ni prodaje toliko
jučer je bio jedan skriveni nalog na 270 – imam feeling da je to bio za štopanje rasta da se pobere još koliko se može

www.lociraj-popust.com

Ma nemojte se zavaravati. Ne znam kada će biti ponuda, niti to netko može 100% znati jer sjednica je u petak. A najmanje znaju branitelji koji su dobili dionice. Oni ovise o dobroj volji brokera kod kojeg dođu prodati dugo čekane dionice. Sada dionice dobijaju oni koji su zahtjeve podnijeli 2008-2009 godine!!
Ovdje će dobiti više od nominale koja im je obračunata pa nema previše razmišljanja i kalkuliranja. Na Belju npr dobiju 40% manje od nominale.

Nemoj misliti na m2!

Usput, TOP 6 smanjila za nekih 80 komada sada je TOP 7

Nemoj misliti na m2!

Zašto jih hanfa ne zaštiti ako je svima igračima jasno da će biti ponuda i da najverovatnije cijena neće biti na 250??

Zakon ne predviđa blokadu trgovanja u ovakvim situacijama. Uprava ni jedna ni druga ne smiju komunicirati sa dioničarima. A tko zna možda bi zaustavljanje trgovanja nekom napravilo veću štetu? Dužan je i mora prodati htio ne htio npr?

Nemoj misliti na m2!

Tko u ovoj državi o čemu vodi brigu, dobro je da su dobili dionice sada kada je mogu prodati, do prije travnja mjeseca nisu je ni imali kome prodati….

Ljudi su dobijali 4000kn za paket dionica u vrijednosti 7000dm. Tako je nastala zloglasna kuponska privatizacija iz koje su se mnogi mestri uzdigli

Nije ovo to.
Ovo je po zakonu o braniteljima, tj zakona u upravljanju državnom imovinom. Branitelji HRVI i obitelji poginulih imaju pravo na dionice (sukladno postotku invalidnosti) ako nisu pravo ostvarili na temelju zakona o privatizaciji.
Maksimalni iznos je 74.000 kuna (u nominali)

Nemoj misliti na m2!

Vaš link …[/url]

30.10. (objava 3Q)
Moja prognoza ostaje:
Dvoznamenkasti rast prihoda!

Mislim naravno samo na prihode od osnovne djelatnosti.

No sad ćemo imati i prvu konsolidiranu?

Nemoj misliti na m2!

Usput.
Zna li netko kod kojeg brokera ima ova opcija diznja cijene za lipu iznad najveće ponude u nekom rasponu. Baš bi mi trebalo na nekim drugim opcijama.

I gulp mu je taj algoritam jer nadbidava te sve do 2349.99, a na 2350 stavi se na isti broj a neće njega poklopiti nego mene jer sam prvi?

Nemoj misliti na m2!

New Report

Close