LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Moglo se prije nekoliko dana kupovati po 226, a onda, vidjeli ste i sami, dan kasnije netko ulijeće i slavodobitno udara po asku na 258 (??). Pa naravno da će bit odmah počišćen, kad još nitko sa sigurnošću ne zna pošto ide ponuda.

Ja i dalje tvrdim da nije nimalo mudro to što se radi,a posebno u svjetlu toga da je sad evidentno da će bit još podijeljenih dionica koje dolaze na burzu i ne pitaju za cijenu.

Nisam ja autor slike ali po ovome što sam pogledao kroz katastar to je točno.
HCVT ima preko 45.000 m2 zemljišta pored parcela na kojima su hoteli. Nisam baš te struke pa ne znam što se i gdje provjerava kakvo je to zemljište i što se s njim može napraviti te koliko bi to vrijedilo, ali osim samih hotela LRH je postala vlasnik i ovoga. Koliko sam pročitao na ovoj velikoj parceli trebao se graditi nekakav aqua park.

Nemoj misliti na m2!

koliko bi to bilo kad bi svaki m2 bio samo 100€…..[emo_vrtimise]

mnogo…

www.lociraj-popust.com

Sada, kad je Rijeka pobedila Stuttgart, nadamo se, da će njihovi gosti vidjeti, kakva je atmosfera u Opatiji.

I nogomet pomože destinaciji…

Onda nek HTZ sufinancira Rijeku, a ne Anu Rucner 🙂
Za nju bi se vjerujem našlo i ovdje sponzora?

Što se tiče zemljišta kojih je od nedavno LRH ponosni vlasnik kroz HCVT
Bitna je ona parcela pod 3. Bjelanovo od 28.500 m2
To je u zoni T1
Naravno tu bi još bile važno znati koji su koeficijenti dopuštene izgradnje da bi se mogla pobliže odrediti neka cijena. Imate T1 zemljišta koja koštaju 60 eur m2 i zemljišta koja koštaju 600 eur. Osim koeficijenata (kis,kig) bitna je i infrastruktura (ovdje je ima) i trenutna funkcija tj kolika je trenutna izgrađenost.

Nemoj misliti na m2!

Kad će objava cijene hcvt?

Odokativno 310 kuna po dijonici. Je li ti to ok??

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Da, to bi me iznenadilo

Mislite da je manje?

Nemoj misliti na m2!

minimun 350, no svejedno ne mislim kupovati

Ja sam tu nedavno radio procjenu, zbrajao sam sobe i množio sa nekakvim brojkama. Po meni to vrijedi oko 40 mil eur. No nisam znao za sve ovo zemljište. Ono znatno diže vrijednost cijele tvrtke. Osim parcela na kojima su hoteli firma ima u posjedu 3 prilično velike parcele. Ova od 28.000 m2 definitivno je u T1 zoni i mora vrijediti. Nisam stručnjak ali dovoljno je malo progooglati i jasno je da se tako nešto plaća velike novce.

Nemoj misliti na m2!

New Report

Close