LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako govorite o općoj situaciji, ne vidim zašto bismo baš na temi LRH trebali tu brigu brinuti? Ovdje i nije toliko loše. [emo_smijesak]

Pozdrav ljudi, dobro kakva je situacija na sudu, nitko ništa, samo ste svi zašutili odjednom. Da li ima kakvih novosti, rasprava jel koja održana, jel dobio/izgubio tko presudu, da li su troškovi stigli kome na naplatu…o tome nitko ništa konkretno

svi ližu rane i tješe se da će troškove parnice pokriti rastom cijene dionica…
(i gaje tračak nade da će se nekako riješiti sLinića koji nam je zabio kajlu)

http://www.dubrovackidnevnik.hr/hr/clanak/dva-milijuna-nocenja-vlahusic-znamo-mozemo-hocemo.html

www.lociraj-popust.com


svi ližu rane i tješe se da će troškove parnice pokriti rastom cijene dionica…
(i gaje tračak nade da će se nekako riješiti sLinića koji nam je zabio kajlu)

Istina. Ali vidimo opet na primjeru Dalekovoda, da hrvatski ustavni sud može ići u bilu koju smjer. Što znaći, da ili prebaciš igru na europski sud ili da zaključiš prije nego te troški parnice pojedu…


svi ližu rane i tješe se da će troškove parnice pokriti rastom cijene dionica…

Popusio oba spora(dvije tuzbe). Sa pristojbama i odvjetnickim troskovima cca 300 kilo kuna za sada. Zalbe podnesene na VTS,upravne tuzbe,ustavne tuzbe podnesene protiv svih rjesenja HANFE,TS-a…Cekam odluku VTS za ic na VsRH(dodatnih 10-20 kilo kuna),a ponovno iza toga na Ustavni i onda Strazbur. Cijena dionice me vise ne interesira. Uvijek sam govorio da ne dam ispod 7200,a sada da je danas ta cijena prodao ne bi dok ovo ne dovedem do kraja pa kad bude. Nije sve u novcu.Ovo vise nije business nego je sad postalo osobno(preosobno).

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

HCVT se opet probudio?

A što je s našom LRH? 53 komada na kupnji po 2311, niti tko preskače, ali ni prodavači se ne spuštaju? Nije neka podrška prodaji jer prodaje ni nema.

Taman sam to napisao i evo spustio se na 2200 :)))

Nemoj misliti na m2!



svi ližu rane i tješe se da će troškove parnice pokriti rastom cijene dionica…

Popusio oba spora(dvije tuzbe). Sa pristojbama i odvjetnickim troskovima cca 300 kilo kuna za sada. Zalbe podnesene na VTS,upravne tuzbe,ustavne tuzbe podnesene protiv svih rjesenja HANFE,TS-a…Cekam odluku VTS za ic na VsRH(dodatnih 10-20 kilo kuna),a ponovno iza toga na Ustavni i onda Strazbur. Cijena dionice me vise ne interesira. Uvijek sam govorio da ne dam ispod 7200,a sada da je danas ta cijena prodao ne bi dok ovo ne dovedem do kraja pa kad bude. Nije sve u novcu.Ovo vise nije business nego je sad postalo osobno(preosobno).
[/quote]

Tako se govori. Držim ti palčeve, maksimalno. I meni se čini, da je za nas koji smo išli u tužbe razgovor o trenutačnoj vrijednosti dionica gubljenje vremena. Jedina, ne beznačajna posljedica rasta vrijednosti dionice LRH recimo je, što se mene tiče mogućnost, da sudske troškove nakon izgubljene tužbe pokrijem dionicama. Ostalo me baš briga kako posluju. I tako će to poslovanje prije ili kasnije potpuno podrediti svojim interesima, mali dioničari su ovdje nužno zlo, neki ukras, privid da se radi o normalnoj državi i društvu.

HCVT
Na katastru pogledajte posjedovni list 300
Dubrovnik/Dubrovnik/Obod

Prema katastru imaju 96.878 m2!!!
Albatros čestica 780
Epidaurus 732, 735

Geoportal – HCVT

Nemoj misliti na m2!

Audio otpustio 2.481 dionicu HCVT. Zadnja tranša braniteljima?
Ostali su na 54.004 a prema izvještaju na njihovim stranicama 53.901 nisu za prodaju.

Nemoj misliti na m2!

Sad da je ova ekipa iz top-10 mudra, spustila bi naloge nisko dolje, na granicu donje blokade, jer dokgod HANFA ne riješi svoje, moglo bi se kupovat puno jeftnije (a posebno sad kad je jasno da će bit dionica na pretek, i to od onih koji ne pitaju za cijenu).

Samo meni se čini da njima izgleda nije u interesu kupovat što povoljnije, kao svim normalnim investitorima. [emo_zacudjen]

Ma samo nikako da se dogovrimo tko će kupiti pa se diže cijena preskakanjem 🙂
I na LRH je tako. Onaj veliki nalog se automatski postavlja na prvo mjesto sve do 2350 kuna, i to znači da ako želiš kupiti moraš se postaviti na najmanje 2350.01 jer ispod toga ne ide.

Nemoj misliti na m2!

New Report

Close