LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nakon svih ovih dobrih vijesti ovdje počela lagana rasprodaja.

meni jutros na bidu upalo onih prvih šest komada, skupljam do daljnjega.

Novi list..

po trgovanju, čini se da je procurila cijena preuzimanja i javne ponude za Cavtat 🙂

www.lociraj-popust.com

Može scan teksta od nekog tko može kupiti taj novi list???


po trgovanju, čini se da je procurila cijena preuzimanja i javne ponude za Cavtat 🙂

Hoces reci da je LRH dosta skupo to platio, recimo 300 kn, kada cijena LRH pada…

imho cijena LRH pada jer je sezona godišnjih odmora i raja skuplja svaku kunu da može otići na more 10 dana

a koliko god da je LRH to platila, vjerujem da imaju jako dobru računicu radi koje su to napravili 🙂

www.lociraj-popust.com

HCVT
Cijena do 300 kuna je jako povoljna, 400-450 realna, preko toga je skupo “za sada”

Ne godvorim o cijeni po kojoj je napravljeno preuzimanje nego o procijeni tvrtke

Nemoj misliti na m2!

280 milja za hcvt realno. U danasnjim uvjetima zbilja previse. Ta investicija se ne bi isplatila za 50 god


280 milja za hcvt realno. U danasnjim uvjetima zbilja previse. Ta investicija se ne bi isplatila za 50 god

mogu se djelomično složiti u dijelu da je to teško pokriti iz operativne dobiti, no predmnijevam da će cilj sve to zajedno “utopiti” nekom strancu, a onda će to biti isplativo u najmanju ruku X2 od ove današnje cijen, a što se tiče LRH vjerovatno i dosta više 🙂

www.lociraj-popust.com

Ovisi po kojim vi parametrima gledate isplativost investicije. Kad sam vam neki dan rekao da je 200 kuna nerealno malo onda ste me napali, sad kad je već jasno da je cijena ipak nešto veća onda opet problem?
Ako je preuzimanje po 300 onda su Ostoja i Uprava LRH procijenili da je to povoljno i isplativo. Pretpostavljam da na tome misle zaraditi, a budući je većinski vlasnik LRH zapravo investicijski fond a ne turistička kuća oni to jednog dana misle prodati po više i to najvjerovatnije ne za 10-20% više.

Nemoj misliti na m2!

Vaš link …

Evo jedan tekst o rezultatima LRH

Vidim da je tržište shvatilo da su hoteli Cavtat odlična tvrtka. Još da prepozna da je i tvrtka koja ih je kupila još i bolja 😉

Uskoro izlaze izvješća i ostalih tvrtki za prvo polugodište. Mislim da će se tak tada vidjeti koliko su rezultati LRH dobri.

Liniću u akciji-pravosuđe to sam ja!
Sudovi danas služe kao servis političarima a danas se polako to niti ne srame reći a bogme i pokazati.

New Report

Close